Tanie hotele w Paryżu. Transfery z lotniska. Asterix. Disneyland. Przewodnik, kabarety i muzea w Paryżu.

Twój koszyk | | Wersja bez zdjęć |    
 
Oferta dla grup | Kontakt z nami
Sprawdź swoje zamówienie
Email
Numer zamówienia

kurs języka francuskiego
 
Walentynki w Paryżu
 
Nasze przedstawicielstwo
ul. Gwiaździsta 17
01-651 Warszawa
Telefon: 22 641 82 28
22 644 46 68
indywidualni@lekier.com.pl
 
Jak Paryż świętował początek 2015
 
 
Zobacz naszą ofertę na rok 2015
 
Świąteczny nastrój Galerie Lafayette.
 
Nie możesz płacić kartą bankową - odwiedź najbliższe biuro podroży.
 

 

Lekier France Tours
3 av. Waldeck Rousseau
95210 Saint Gratien
tel.:0033 134 12 02 49
fax.:0033 134 12 16 77
lekierfrance@wanadoo.fr
Bilety wstępu do Parków rozrywki Disneyland Paris i Asteriks.
Jeżeli zdecydowałeś się na wizytę w Parkach rozrywki w Paryżu i planujesz codzienną zabawę w Disneylandzie, Asteriksie czy Aquaboulevard to proponujemy ci bilety wstępu do największych parków zabaw w Paryżu w atrakcyjnej cenie. Oferujemy bilety dla rodzin z dziećmi, dla grup i dla indywidualnych turystów. Nasza oferta biletowa, to po prostu wstęp dla wszystkich, którzy chcą przeżyć świetną zabawę w parkach rozrywki Paryża.
Prowadzimy sprzedaż biletów wstępu do atrakcyjnych parków w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego. Nasza propozycja to między innymi oszczędność czasu. Kupujesz bilet wstępu, omijasz kolejki i przenosisz się do magicznego świata rozrywki Disneya, spotykasz komiksowego Asteriksa albo poznajesz miniaturową Francję we France Miniature.
Kup bilet wstępu i rozpocznij wyjątkową przygodę i zabawę w paryskich parkach rozrywki.
 
Bilety wstępu do Disneyland
Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix
Bilet wstępu do parku wodnego Aquaboulevard w Paryżu
Bilet wstępu do parku Francja w Miniaturze

Największe parki rozrywki w Europie odwiedza rocznie ponad 150 tys. Polaków. Więcej niż 20% robi to za pośrednictwem naszego biura podróży. Numerem jeden jest podparyski Disneyland.W porównaniu z rokiem poprzednim mamy ponad 30-proc. wzrost sprzedaży wyjazdów do parków rozrywki we Francji. Obecnie w Polsce można wykupić wycieczki do około 20 europejskich parków. Wyjazdy do parków rozrywki w Paryżu są coraz chętniej kupowane jako prezenty na urodziny czy komunie. Są coraz tańsze, bo wysyłamy coraz więcej turystów z Polski, negocjujemy duże upusty, nawet do 30 proc., i proponujemy klientom atrakcyjne promocje do Disneylandu, Asterixa czy Francji w Miniaturze.
Wycieczki do podparyskich parków rozrywki organizowane są w grupach lub indywidualnie. Indywidualnie - czteroosobowa rodzina zapłaci za pobyt za osobę z trzema noclegami i dwoma dniami w parkach Disneyland i Asterix 379 euro czyli około 1700 złotych. Pobyt przewiduje 3 noclegi w hotelu, krótkie zwiedzanie Paryża i transfery do Disneylandu i Asterixa, a także z lotniska Beauvais, tego najbardziej oddalonego od Paryża. Dla porównania na bilety wstępu do Disneylandu i Asterixa w promocji trzeba wydać 292 złotych, czyli około 65 euro.

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujuemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge.gdzie podziwiać można stroje tancerek. Naszą specjalnością są transfery,  zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu, do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Zorganizujemy ślub w  Paryżu, lub kilkudniowy pobyt w SPA. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróźy Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki "Paryskie Rendez Vous" na 4, 5 i 8 dni. Dla miłośników egzotycznych podróży zapewniamy morskie  wyprawy wędkarskie.

 

O NAS   MAPA STRONY    KONTAKT       WARUNKI       FAQ      AFILIACJA      NASI  AFILIANCI      BIURA  SPRZEDAJACE     MAPA STRONY  STRONY WEB INFORMACJA PARIS

    
INFORMACJE DLA TURYSTY
 

                      Filmiki o Paryżu

Ciekawostki o Paryżu:  Paryż  Łuk Triumfalny  Plac Trocadero  Wieża Eiffla   Most Alma   Szkoła Wojskowa w Paryżu
Poloniki w Paryżu - polski Paryż
Krystyna Mazurówna o Paryżu
     Krystyna Mazurówna o Luwrze  Aldona - polska piosenkarka w Paryżu Transport w Paryzu

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems