Parki rozrywki Disneyland, Asterix i inne.

Strona główna > Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix. > Parki rozrywki Disneyland, Asterix i inne.

Bilety wstępu do Parków rozrywki Disneyland Paris i Asteriks.
Jeżeli zdecydowałeś się na wizytę w Parkach rozrywki w Paryżu i planujesz codzienną zabawę w Disneylandzie, Asteriksie czy Aquaboulevard to proponujemy ci bilety wstępu do największych parków zabaw w Paryżu w atrakcyjnej cenie. Oferujemy bilety dla rodzin z dziećmi, dla grup i dla indywidualnych turystów. Nasza oferta biletowa, to po prostu wstęp dla wszystkich, którzy chcą przeżyć świetną zabawę w parkach rozrywki Paryża.
Prowadzimy sprzedaż biletów wstępu do atrakcyjnych parków w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego. Nasza propozycja to między innymi oszczędność czasu. Kupujesz bilet wstępu, omijasz kolejki i przenosisz się do magicznego świata rozrywki Disneya, spotykasz komiksowego Asteriksa albo poznajesz miniaturową Francję we France Miniature.
Kup bilet wstępu i rozpocznij wyjątkową przygodę i zabawę w paryskich parkach rozrywki.

Bilety wstępu do Disneyland
 
  • bilet wstępu do parku rozrywki Disneyland Paris


 

Cena od: 51 EUR
Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix
 
  • bilet wstępu do parku rozrywki Asterix pod Paryżem
Cena od: 26 EUR
Bilet wstępu do parku wodnego Aquaboulevard w Paryżu
 
  • bilet wstępu do Parku wodnego w Paryżu Aquaboulevard
Cena od: 15 EUR
Bilet wstępu do parku Francja w Miniaturze
 
  • bilet wstępu do Parku Francja w Miniaturze w Paryżu
Cena od: 13 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015