Transfer: hotel - Park Thoiry - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do Parku Thoiry w obie strony
  • odbiór z hotelu i transport z powrotem do hotelu
  • przewozy grupowe busami bądź indywidualne transfery
  • polskojęzyczni kierowcy

Transfer: hotel - Park Thoiry - hotel: F_TR_PTHP
Samochodowy transfer na wycieczkę do Parku Thoiry w obie strony - odbiór z hotelu i transport z powrotem do hotelu po zakończeniu zabawy. Realizujemy przewozy grupowe busami bądź indywidualne transfery wynajętym autem. Kursy transportowe wykonują polskojęzyczni kierowcy. 
Na wycieczkę do Parku Thoiry zapewniamy samochodowy transfer w obie strony komfortowymi pojazdami. Wczesnym porankiem polskojęzyczny kierowca zgłasza się po turystów w hotelach i odwozi do rezerwatu przyrody Thoiry. Organizowane są transfery grupowe autokarami i mini busami bądź transport indywidualny wynajętym autem z polskojęzycznym przewoźnikiem. Po zakończeniu wycieczki kierowcy przewożą z powrotem do hotelu w Paryżu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Thoiry to safari parki leżącym w pobliżu Paryża. W tej części Parku Thoiry żyje ponad 30 gatunków zwierząt m.in.: słonie, żyrafy, nosorożce, lwy i antylopy. Na pokładzie naszego samochodu, odbędziesz mini-safari, o długości 8 km. W Parku Thoriy, oprócz wyjątkowego Safari Park, znajdują się również: renesansowy zamek Thoiry, zoo, ogród botaniczny, labirynt z wieloma ciekawymi grami. Wizyta w rezerwacie Thoiry w Paryżu, to świetna okazja, aby odpocząć, zrelaksować się, pospacerować po ogrodzie i wypróbować swoją intuicję w labiryncie. W Paryżu zadbamy aby turyści bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechali do Chateau de Thoiry i mieli szanse podziwiać to wyjątkowe i interesujące miejsce.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019