8 dni - Sylwester 2016/2017 - Paryż - Francja z Wrocławia. APLHSYL8_CITYWRO

Nasza oferta

Cena zawiera:                    
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- 7 noclegow w hotelu*** ze śniadaniami w Paryżu
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci i mlodziezy do 25 lat !
 
Wybierz datę.

APLHSYL8_CITYWRO
Sylwester w Paryżu w restauracji i zabawa w dyskotece do 5 rano* (patrz "dodatkowo płatne pakiety".
Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Pakiet Sylwestrowy - kolacja i zabawa do rana u stóp Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich. Wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu we wspanialej atmosferze. Potem Night Club "Duplex ", aby świętować Nowy Rok do białego rana.
Oto menu sylwestrowego bufetu.
Przystawki: Ciepłe grzanki z Foie Gras; Piramida wędzonego łososia z Norwegii; Owoce morza we kremie adwokatowym z kolendrą.
Dania Główne: Szlachetny drób w sosie z smardzami; Przegrzebki z szafranem i świeże warzywa; Cielęcina w sosie Périgueux.
Desery: Czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami; Asortyment Francuskich wypieków; Kaskada pysznych deserów.
Wino bez ograniczeń.
Animacje podczas kolacji: Orientalna Tancerka – Wiolinista – Iluzjonista.

Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Paryżu. Kupując pakiety biletów do muzeów i atrakcji w Paryżu a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zwiedzać na własną rękę.

Zakwaterowanie w hotelu 3* w Paryżu, na przykład AMBASSADEUR, 153 Rue Legendre, 75017 Paris lub innym.

Program Wycieczki
Dzień 1:

Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 - 7:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Historyczny Paryż-La Cite - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Poznamy historię, zabytki oraz architekturę wyspy Ile de la Cite, która stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Zobaczymy pavris - czyli plac przed słynną katedrą Notre Dame. Zwiedzimy katedrę z audio przewodnikiem, a następnie przyjrzymy się Conciergerie, najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości, w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Montmartre - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historie legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. W śród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.

Bilet na samodzielne zwiedzanie Luwru (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
„Wielki Luwr", jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata.

Bilet do Wersalu z transferami (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Pałac "Wersal" dawna siedziba królów Francji zachwyca swoim bogactwem, luksusem, pięknem architektury oraz krajobrazu. W trakcie zwiedzania pałacu Wersal, poznasz historię zabytkowego kompleksu pałacowego. Paryska siedziba Ludwika XIV - legendarnego Króla Słońce zachwyca swoim bogactwem, przepychem oraz wielowiekową historią.

Bilet na rejs statkiem po Sekwanie (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny.

Dzień 8:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu jeżeli wylot lub wyjazd jest popołudniu lub wieczorem.
Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

Cena nie zawiera:
Dodatkowo płatne pakiety (Pakiety należy zakupić przy rezerwacji):
* Pakiet Sylwestrowy: Kolacja sylwestrowa i zabawa w dyskotece + transfer powrotny do hotelu ok. 03h30.
* Pakiet biletów: Bilety wstępu do Luwru i Wersalu z audio przewodnikiem w języku polskim + transfer hotel - Wersal- hotel, bilet na rejs statkiem po Sekwanie, jeden posiłek dwudaniowy (przystawka lub deser, danie główne) w restauracji samoobsługowej
* Pakiet zwiedzania z przewodnikiem: lokalny przewodnik na zwiedzanie Dzielnica Opery, Historyczny Paryż-La Cite, Dzielnica Montmartre
* Dopłata do hotelu 4* w centrum Paryża.
* Własnych wydatków i napiwków.
* Bagaż rejestrowany do luku - 15 kg RYNAIR - 32 kg WIZZAIR
* Spektakl w kabarecie Lido z transferem nocnym do hotelu

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015