Nagroda Nobla w Sztokholmie z Katowic

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu**/*** ze śniadaniami
  • ubezpieczenie KL, NNW, BP-TU AXA

Wycieczka samolotowa z Katowic do Sztokholmu.
Sztokholm perła Skandynawii
Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Sztokholmie. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizację programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie Sztokholmu na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele. Turyści będą zakwaterowani w hotelach 2*/3* położonych na bliskich przedmieściach Sztokholmu.

Przykładowe hotele:
Hotell Dialog**
znajduje się w Kungens Kurva, po drugiej stornie ulicy co Heron City oferujące kino, kręgle i restauracje. 15 km od centrum Sztokholmu. Znajduje się w Kungens Kurva, blisko Skärholmen i ok. 15 km od centrum Sztokholmu. Stockholmsmässan – centrum wystawowe – znajduje się tylko 20-25 minut jazdy od hotelu. Pokoje z łazienkami, tv. Śniadanie bufet kontynentalny.

Connect Hotel Stockholm*** znajduje się obok Stockholmsmässan oraz kilkaset metrów od stacji Station, skąd miejscowe pociągi w 10 minut dojeżdżają do centrum Sztokholmu. Minimalny wiek gości, którzy mogą zarezerwować hotel, wynosi 18 lat. Średniej klasy hotel, utrzymany w nowoczesnym stylu, znajduje się obok Stockholmsmässan, ok. 8 km na południe od centrum Sztokholmu. Hotel posiada przytulną recepcję, wyposażoną jak salon z restauracją i barem. W hotelu dostępne są: kącik internetowy z bezpłatnym Internetem, sauna. W hotelu obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Hotel został otwarty w 2007 roku. Pokoje standardowe posiadają łazienkę z prysznicem, toaletą i suszarką do włosów, telewizor.

Program Wycieczki z Poznania do Katowic
Dzień 1:

Przylot do Sztokholmu z Katowic. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 - 3:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Sztokholmu samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.
Przewodnik na zwiedzanie: Królewski Sztokholm – 4 godziny  (patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Podczas wycieczki ze przewodnikiem po centrum Sztokholmu zobaczymy m.in budynki parlamentu, plac Gustawa Adolfa z Operą i Wyspę Rycerską. Następnie spacer po Starym Mieście (Gamla Stan) z brukowanymi uliczkami wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców i monumentalny Pałac Królewski. Tu mieści się również Wielki Kościół, pełniący funkcje katedry. Odbywają się w nim ceremonie koronacji i zaślubin monarchów szwedzkich. Zatrzymamy się na chwilę przy Ratuszu, który jest uważany za jeden z symboli Szwecji. Architekt ratusza zainspirowany był weneckim Pałacem Dożów.  

W ramach samodzielnego zwiedzania proponujemy przejazd na jedną z 14 wysp, na których położony jest Sztokholm –  Djurgården, która początkowo była zwierzyńcem królewskim, a potem miejscem królewskich polowań. Wjedziemy na platformę 155 metrowej wieży telewizyjnej Kaknäs, z której można podziwiać panoramą miasta. Później polecamy wstęp do jednego z najchętniej odwiedzanych obiektów w mieście – Muzeum Vasa, poświęcone olbrzymiemu okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony w 1956 r. (patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Sztokholmie, jeżeli wylot lub wyjazd jest po południu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot do Katowic ze Sztokholmu.

Cena nie zawiera:
- Dodatkowo płatnego pakietu: Królewski Sztokholm (przewodnik na ok. 4 godz.) 
- Dodatkowo płatnego: Karta muzealna (wstęp do ponad 70 obiektów)  i bilet komunikacji miejskiej na 2 dni
- Bagażu rejestrowanego do luku 
- Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków

Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg.
Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera".
Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie).
Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.
RyanAir:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015