3 dni - Magiczny wieczór sylwestrowy w Disneyu z Warszawy. F_SYLAPL3_PARKIWAW

Nasza oferta

Cena zawiera:
- butelka szampana na 2 osoby
- wieczór sylwestrowy w parku Disneyland
- przelot w obie strony
- transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami na przedmieściach Paryża
- 1 bilet wstępu do parku Disneyland
- transfery hotel - Disneyland - hotel
- dwugodzinna samochodowo-piesza panorama Paryża z komentarzem audio
- miejscowy przewodnik na zwiedzanie
- 1 posiłek duwdaniowy w restauracji self service
- bilety RER lub metra na dojazd do centrum Paryża podczas pobytu
- opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

Wybierz datę.

SYLAP3_PARKIWAW
Przywitaj Nowy Rok w Disneylandzie! Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Powitanie Nowego 2017 Roku w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi. W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż do pierwszej rano 2017 roku. Polsko-francuski touroperator z 25 letnim doświadczeniem zaprasza na wycieczkę do Disneylandu i Paryża. Zapewnia profesjonalna obsługę, sympatyczna atmosferę i najlepsze ceny.
Zakwaterowanie w hotelu 3* na przedmieściach Paryża, na przykład Ibis, Campanile lub innym.

Program Wycieczki:

Dzień 1:
Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do Paryża. Podczas transferu z lotniska (w zależności od godzin przylotu) przewidywane jest zwiedzanie katedry św. Piotra (Cathédrale Saint-Pierre) w Beauvais. Samochodowo - piesza Panorama Paryża - City Tour z ciekawym muzyczno-słownym komentarzem. Z okien samochodu zobaczymy: Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Plac Concorde, Pałac Inwalidów, Most Aleksandra, Plac Trocadero. Zatrzymamy się pod wieżą Eiffla, przejedziemy ulicą Rivoli aż do wyspy La Cité ze wspaniałą katedrą Notre Dame, zobaczymy najstarszy most Paryża, Pont Neuf, Luwr i muzeum Orsay. Jadąc dalej brzegiem Sekwany, miniemy zawsze oblegane stoiska bukinistów i Dzielnicę Łacińską. Na zakończenie przejedziemy przez plac Concorde, usłyszymy spadająca gilotynę i szum jęk francuskiej rewolucji. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem - zwiedzanie wzgórza Montmartre. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznamy życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębimy historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Wśród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy. Zwiedzanie Montmartre zakończymy w bazylice Sacre Coeur. Posiłek dwudaniowy w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym. Oto przykładowe dwudaniowe (przystawka lub deser + danie główne) menu: Przystawki (do wyboru): 1/2 awokado w sosie vinaigrette, pasztet wiejski, sałatka „Monte Carlo" (szynka, ser, pomidory, kukurydza). Danie główne (do wyboru): duszona wołowina z papryką, panierowany kotlet z indyka w sosie grzybowym, potrawka z kurczaka w musztardzie po staroświecku, filet rybny w estragonie z ryżem Basmati. Deska serów. Desery (do wyboru): ciasto francuskie z gruszką, jogurt z jagodami, jogurt z brzoskwiniami, karmelowy krem. Nocleg.

Dzień 2:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zabawa w parku Disneyland i wieczór w parku - o północy powitanie Nowego 2017 Roku.
Park Disneyland Paris - zabawa w pełnym  atrakcji parku rozrywki będzie niezapomnianym przeżyciem i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Teren Disneyland to nie tylko karuzele, kolejki i atrakcje, ale też sieć restauracji i kawiarni. W parku znajduje się również wiele sklepów oraz butików z gadżetami i pamiątkami. Polecamy Fast passy, czyli bezpłatne bilety, dzięki którym nie stoimy w kolejkach do poszczególnych atrakcji Disneylandu. Taki bilet otrzymujemy w specjalnych kasownikach, po włożeniu do nich biletu wstępu do parku. O północy, na powitanie Nowego Roku 2017, Disneyland prezentuje wspaniały pokaz sztucznych ogni. Transfer powrotny do hotelu ok. godz. 1h00.
Nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny. Przewodnik pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

Uwaga: Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.


- Dodatkowych posiłków
- Fakultatywnych wycieczek
- Własnych wydatków i napiwków
- Dopłata do hotelu 3* w Paryżu - 120 zł/osoba.
- Bagaż rejestrowany do luku - 15 kg RYNAIR - 23 kg WIZZAIR. - 375 zł 

 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015