3 dni - Magiczny wieczór sylwestrowy w Disneyu z Wrocławia. F_SYLAPL3_PARKIWRO

Nasza oferta

Cena zawiera:
- butelka szampana na 2 osoby
- wieczór sylwestrowy w parku Disneyland
- przelot w obie strony
- transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
- 2 noclegi w hotelu***  ze śniadaniami na przedmieściach Paryża
- 1 bilet wstępu do parku Disneyland
- transfery hotel - Disneyland - hotel
- dwugodzinna samochodowa panorama Paryża z komentarzem audio
- miejscowy przewodnik na zwiedzanie "Elegancki Paryż" (1 godzina)
- 1 posiłek w restauracji self service 
- bilet do muzeum figur woskowych Grevin
- bilety RER lub metra na dojazd do centrum Paryża podczas pobytu
- opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

Wybierz datę.

SYLAP3_PARKIWRO
 
Przywitaj Nowy Rok w Disneylandzie! Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Czyż nie wspaniale byłoby powitać Nowy Rok 2015 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi? W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż pierwszej rano 2015 roku.Polsko-francuski touroperator z 25 letnim doświadczeniem zaprasza na wycieczkę do Disneylandu i Paryża. Zapewnia profesjonalna obsługę, sympatyczna atmosferę i najlepsze ceny.

Zakwaterowanie w hotelu 3* na przedmieściach Paryża, na przykład Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers lub innym.

Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers położony w sercu dzielnicy biznesowej Barbanniers, z dogodnym dostępem do środków komunikacji miejskiej. Można z niego dojść w ciągu pięciu minut do stacji linii C RER i w ciągu pięciu minut dojechać samochodem do stacji metra Les Agnettes. Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers znajduje się blisko tak znanych atrakcji turystycznych, jak Montmartre, Sacré Cœur, Invalides, Champs-Élysées. Hotel jest oddalony o 500 m od linii C kolei RER, 2 km od stacji metra Les Agnettes (linia 13).

Program Wycieczki

Dzień 1

Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Noclegi i śniadania w hotelu. Dzień zabawy w parku Disneyland i wieczór w parku - o północy powitanie Nowego Roku oraz  zachwycający pokaz fajerwerków, zwiedzanie z przewodnikiem, wizyta w muzeum Grevin.

Park Disneyland Paris
Dzień zabawy w pełnym  atrakcji parku rozrywki będzie niezapomnianym przeżyciem i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Teren Disneyland to nie tylko karuzele, kolejki i atrakcje, ale też sieć restauracji i kawiarni. W parku znajduje się również wiele sklepów oraz butików z gadżetami i pamiątkami. Polecamy Fast passy, czyli bezpłatne bilety, dzięki którym nie stoimy w kolejkach do poszczególnych atrakcji Disneylandu. Taki bilet otrzymujemy w specjalnych kasownikach, po włożeniu do nich biletu wstępu do parku. O północy, na powitanie Nowego Roku 2015, Disneyland prezentuje wspaniały pokaz sztucznych ogni. Transfer powrotny do hotelu ok. godz. 1h00.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.

Muzeum figur woskowych Grevin
W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc lub scenę uśmiercenia Henryka IV.
Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny jeżeli wylot jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

Uwaga: Kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.

Cena nie zawiera:.
* Własnych wydatków i napiwków.
* Rejestrowanego bagażu do luku.

Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg. Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera". Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.

Ryanair:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015