4 dni - Sylwester 2016/2017 - Disneyland - Francja z Warszawy. APLHSYL4_PARKIWAW

Nasza oferta

Cena zawiera:
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- Transfer hotel - Disneyland - hotel
- 3 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w hotelu na przedmieściach Paryża
- bilet do muzeum figur woskowych Grevin
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci do 3 lat !

Wybierz datę.

APLHSYL4_PARKIWAW
Przywitaj Nowy Rok w Disneylandzie! Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Powitaj Nowy Rok 2017 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi? W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż pierwszej rano 2017 roku. Zapewniamy profesjonalną obsługę, sympatyczną atmosferę i najlepsze ceny.

Zakwaterowanie w hotelu 3* na przedmieściach Paryża, na przykład takich sieci jak Ibis, Campanile lub innym.

Program Wycieczki
Dzień 1:

Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do Paryża. Podczas transferu z lotniska (w zależności od godzin przylotu) przewidywane jest zwiedzanie katedry św. Piotra (Cathédrale Saint-Pierre) w Beauvais. Zakwaterowanie.
Spotkanie z przewodnikiem - zwiedzanie wzgórza Montmartre (patrz dodatkowo płatny pakiet). Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznamy życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębimy historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Wśród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy. Zwiedzanie Montmartre zakończymy w bazylice Sacre Coeur.

Posiłek dwudaniowy w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym (patrz dodatkowo - płatny pakiet). Oto przykładowe dwudaniowe (przystawka lub deser + danie główne) menu: Przystawki (do wyboru): 1/2 awokado w sosie vinaigrette, pasztet wiejski, sałatka „Monte Carlo" (szynka, ser, pomidory, kukurydza). Danie główne (do wyboru): duszona wołowina z papryką, panierowany kotlet z indyka w sosie grzybowym, potrawka z kurczaka w musztardzie po staroświecku, filet rybny w estragonie z ryżem Basmati. Deska serów. Desery( do wyboru): ciasto francuskie z gruszką, jogurt z jagodami, jogurt z brzoskwiniami, karmelowy krem. Nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie i nocleg w hotelu.
Zabawa w Disneylandzie lub zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem (patrz "dodatkowo płatne pakiety").
- Całodzienna zabawa w parku Disneyland w Paryżu będzie niezapomnianym przeżyciem i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Transfer do Disneyland Paris. Teren Disneyland to nie tylko karuzele, kolejki i atrakcje, ale też sieć restauracji i kawiarni. W parku znajduje się również wiele sklepów oraz butików z gadżetami i pamiątkami. Polecamy Fast passy, czyli bezpłatne bilety, dzięki którym nie stoimy w kolejkach do poszczególnych atrakcji Disneylandu. Taki bilet otrzymujemy w specjalnych kasownikach, po włożeniu do nich biletu wstępu do parku. O północy, na powitanie Nowego Roku 2017, Disneyland prezentuje wspaniały pokaz sztucznych ogni. Transfer powrotny do hotelu ok. godz. 1h00.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Przewodnik pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc lub scenę uśmiercenia Henryka IV. Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi. Czas wolny na własne poznanie miasta. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. wykwaterowanie.Transfer na lotnisko na 3 godziny przed odlotem. Wylot do Warszawy.

Uwaga: Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

Dodatkowo płatnych pakietów (Pakiety należy zakupić w Polsce):
- Pakiet biletów i zwiedzania z przewodnikiem: Bilet do Disneylandu z atrakcjami wieczoru sylwestrowego w parku, jeden posiłek dwudaniowy (przystawka lub deser, danie główne) w restauracji samoobsługowej, lokalny przewodnik na zwiedzanie Montmartre i Dzielnica Opery + przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.
- Własnych wydatków i napiwków.
- Bagaż rejestrowany do luku - 15 kg RYANAIR - 23 kg WIZZAIR.
 


 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015