3 dni - Sylwester 2015/2016 - Disneyland - Francja z Wrocławia. APLHSYL3_PARKIWRO

Nasza oferta

Cena zawiera:
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- Transfer hotel - Disneyland - hotel
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w hotelu na przedmieściach Paryża
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

Uwaga:  W tym programie cena dla dzieci dotyczy dzieci do 3 lat !

Wybierz datę.

APLHSYL3_PARKIWRO

Czyż nie wspaniale byłoby powitać Nowy Rok 2015 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi? W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż do pierwszej rano 2015 roku. Polsko-francuski touroperator z 25 letnim doświadczeniem zaprasza na wycieczkę do Disneylandu i Paryża. Zapewnia profesjonalna obsługę, sympatyczna atmosferę i najlepsze ceny.

Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, transfer do i z Disneylandu, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Paryżu. Kupując pakiety biletów a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zwiedzać Paryż na własną rękę.

Zakwaterowanie w hotelu 3* na przedmieściach Paryża, na przykład Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers lub innym.

Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers położony w sercu dzielnicy biznesowej Barbanniers, z dogodnym dostępem do środków komunikacji miejskiej. Można z niego dojść w ciągu pięciu minut do stacji linii C RER i w ciągu pięciu minut dojechać samochodem do stacji metra Les Agnettes. Hotel Campanile Paris Ouest-Gennevilliers-Barbanniers znajduje się blisko tak znanych atrakcji turystycznych, jak Montmartre, Sacré Cœur, Invalides, Champs-Élysées. Hotel jest oddalony o 500 m od linii C kolei RER, 2 km od stacji metra Les Agnettes (linia 13).


Program Wycieczki
Dzień 1:
Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Nocleg i śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem.

Disneyland Paris (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety") - Całodzienna zabawa w parku Disneyland w Paryżu będzie niezapomnianym przeżyciem i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Teren Disneyland to nie tylko karuzele, kolejki i atrakcje, ale też sieć restauracji i kawiarni. W parku znajduje się również wiele sklepów oraz butików z gadżetami i pamiątkami. Polecamy Fast passy, czyli bezpłatne bilety, dzięki którym nie stoimy w kolejkach do poszczególnych atrakcji Disneylandu. Taki bilet otrzymujemy w specjalnych kasownikach, po włożeniu do nich biletu wstępu do parku. O północy, na powitanie Nowego Roku 2015, Disneyland prezentuje wspaniały pokaz sztucznych ogni. Transfer powrotny do hotelu ok. godz. 1h00.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.

Bilet do muzeum figur woskowych do Grevin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc lub scenę uśmiercenia Henryka IV.
Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Tylko tutaj w jednym miejscu spotkasz woskowe sobowtóry do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu.
Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

Uwaga: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
 
Cena nie zawiera:
Dodatkowo płatnych pakietów (Pakiety należy zakupić przy rezerwacji):
* Pakiet biletów i zwiedzania z przewodnikiem: Bilet do Disneylandu z atrakcjami wieczoru sylwestrowego w parku, do muzeum figur woskowych Grevin, jeden posiłek dwudaniowy (przystawka lub deser, danie główne) w restauracji samoobsługowej,lokalny przewodnik na zwiedzanie Dzielnica Opery + przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.
* Własnych wydatków i napiwków.
* Rejestrowanego bagażu do luku.

Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg. Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera". Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.

Ryanair:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.
 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015