Tych biletów nie przegap w Paryzu, Wieza Eiffel, Luwr i inne - Kod: F_BEP

Nasza oferta

Cena zawiera :

- Lunch na Wieży Eiffel         
- Bilet wstępu na Rejs po Sekwanie
- Bilet wstępu do Luwru
- Audioguide po polsku do Luwru, Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacré Coeur
- Transfer w jedna strone w Paryzu (godz. 08 00 - 20 00)

 
Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

Tych biletów nie przegap w Paryżu, Wieża Eiffel, Luwr i inne - Kod: F_BEP
Gdy już macie bilety samolotowe i zarezerwowany hotel, proponujemy pakiet biletów wstępu i zwiedzania z przewodnikiem.
Spacer Wokół wieży Eiffel zakończony obiadem na wieży.
Lunch na wieży Eiffel kliknij i zobacz jak to się odbywa  Zapraszamy Państwa na wspaniały obiad w nietypowym miejscu... bo, na wieży Eiffela. Na pierwszym pietrze, mieści się restauracja 58 Tour Eiffel z widokiem na imponującą panoramę Paryża. Serwowane będą dania tradycyjnej kuchni francuskiej.
Proponowana formuła Menu z trzech dań: przystawka, danie główne i deser + napoje bezalkoholowe (o niskim procencie) lub jeden kieliszek wina oraz kawa z konsumpcją przy stoliku.
Dania wybieramy przy kontuarze kuchni i w piknikowym koszyku zanosimy je do stolika wskazanego nam wcześniej przez hostessę. Rezerwacja akceptowana dla maksimum 10 osób wyłącznie w porze lanczu.
Rejs po Sekwanie.
Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens  zobacz ....  i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.
Parisiens Bateaux - U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais, Ponton nr 3   75007 Paris
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września: od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30) częstotliwość: co 30 minut. W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00; 14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00. Od października do marca: od godz. 10:30 do 22:00 częstotliwość: co godzinę. W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30 , wyjątki: 24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00, 25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40, 31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00
Luwr
„Wielki Luwr”, jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Każdego roku, poprzez hale muzeum w Paryżu przechodzi około 9 mln turystów. Eksponaty z Luwru są uważane za narodowy skarb Francji. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, co pozwala uniknąć kolejek do muzeum. Zakupiony bilet wstępu umożliwia wielogodzinną wędrówkę po gmachu Luwru. Informacje: Dla osób z Unii Europejskiej do 25 lat włącznie - wstęp gratis, pod warunkiem okazania dokumentu ze zdjęciem i odebrania w specjalnej kasie bezpłatnej wejściówki do muzeum. Bezpłatny bilet nie upoważnia do wchodzenia bez kolejki.
Godziny otwarcia: Muzeum Luwr otwarte jest każdego dnia od 9:00 do 18:00, oprócz wtorków; Nocny do 21:45 w środy i piątki. Muzeum nieczynne: 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia Dla dzieci i młodzieży do lat 25 z Unii Europejskiej wstęp bezpłatny.
Audioguide :
Turystom indywidualnym, ale także zorganizowanym grupom zwiedzającym Paryż wypożyczamy urządzenia audioguide w języku polskim. Nasze przewodniki zostały profesjonalnie opracowane i przygotowane tak, aby uatrakcyjnić zwiedzanie. Narratorami są głównie polscy aktorzy. Dzięki odpowiednim scenariuszom i wprowadzeniu odrobiny dramaturgii zwiedzanie z audioguidem jest bardziej atrakcyjne. Urządzenia przygotowane zostały na wycieczki do: muzeum Luwr, bazyliki Sacre Coeur i katedry Notre Dame. Dzięki audioguide City Tour Paris można dowiedzieć się wielu interesujących faktów o paryskich zabytkach. Do audio przewodników dołączamy mapy obiektów, co z pewnością usprawni zwiedzanie i podróż po Paryżu. Systemy audio przewodników pozwalają na komfortowe zwiedzanie i poruszanie się po Paryżu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019