Lunch na Wieży Eiffel, bilet do Disneyland Paris i rejs po Sekwanie - kod: F_DEB

Lunch na Wieży Eiffel, bilet do Disneyland Paris i rejs po Sekwanie - kod: F_DEB

Nasza oferta

Cena zawiera :

- Voucher na lunch na Wieży Eiffel
- Bilet wstępu do Parku Disneyland Paris
- Bilet wstępu na rejs po Sekwanie

Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 
Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.
 

Lunch na Wieży Eiffel, bilet do Disneyland Paris i rejs po Sekwanie

Bilety na rejs po Sekwanie i do Disneylandu są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Lunch w ustalonym wcześniej terminie.

Lunch na Wieży Eiffel
Zapraszamy Państwa na wspaniały obiad w nietypowym miejscu... bo, na wieży Eiffela. Na pierwszym pietrze, mieści się restauracja 58 Tour Eiffel z widokiem na imponującą panoramę Paryża. Serwowane będą dania tradycyjnej kuchni francuskiej.

Proponowana formuła Menu z trzech dań:
Przystawka, danie główne i deser + napoje bezalkoholowe (o niskim procencie) lub jeden kieliszek wina oraz kawa z konsumpcją przy stoliku.
Dania wybieramy przy kontuarze kuchni i w piknikowym koszyku zanosimy je do stolika wskazanego nam wcześniej przez hostessę. Rezerwacja akceptowana dla maksimum 10 osób wyłącznie w porze lanczu.

Bilet wstępu do Parku Disneyland Paris

Nasza oferta biletowa do Disneylandu to idealne rozwiązanie dla zorganizowanych grup, które zwiedzają Paryż. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych. Grupa zbiera się już przy wejściu do Disneylandu i może swobodnie rozpocząć zabawę w Parku Rozrywki w Paryżu. Zapewniamy bilety wstępu do Parku Disneyland Paris, ponieważ lubimy spełniać marzenia, wiemy, że każdy turysta, zarówno młodszy jak i starszy chociaż raz chciałby spotkać się sławną Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, pociągnąć za nos Pinokio i zobaczyć lampę Alladyna. W Disneylandzie zabawa zapewniona jest dla małych i dla tych większych. Grupy wycieczkowe przeżyją niesamowitą przygodę w Parku Disneya. Tutaj można się pobawić i odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Bohaterowie kreskówek Disneya zapraszają do swojego królestwa na bajkową przygodę, która na zawsze pozostanie w pamięci. 

Bilet wstępu na  rejs po Sekwanie
Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.

Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.
Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00
 

 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019