Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin

Nasza oferta

Cena zawiera :

  • rejs po Sekwanie
  • wieżę Montparnasse
  • muzeum Grévin

 

Uwaga!  Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 


Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin - Kod: F_BMG
Najtanszy pakiet w Paryżu : Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin - Kod: F_BMG

Bilety na rejs po Sekwanie, na wieżę Montparnasse i do muzeum Grevin są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.

Bilety na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens.

Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.
Bilet na rejs statkiem Parisiens Bateaux po Sekwanie uatrakcyjni zwiedzanie Paryża i pozwoli na spokojne kontemplowanie piękna francuskiej stolicy.
La Seine czyli Sekwana przepływając przez Paryż dzieli miasto na dwa odrębne obszary: Rive gauche (Lewy brzeg), z Sorboną, Panteonem i Collége de France, oraz Rive droite (Prawy brzeg) z Luwrem, Palais-Royal, Operą Garniera. W 1991 roku Sekwana i jej nadbrzeża - od Mostu Iéna do Mostu Sully - znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.
Brzegi w Paryżu spina 35 mostów. Najstarszy z nich - Pont Neuf - pochodzi z lat 1578-1607, a najnowszy - Pont Charles de Gaulle - oddano do użytku w 1995 roku.
 Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.

Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00
 
Bilet na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens (bilet bez określonej daty rejsu).
Dzieci do 3 lat gratis.
Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża, w muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

Bilety wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu.

   Podczas zwiedzania Paryża, do programu turystycznego koniecznie dołącz bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu. Nowoczesna budowla i należące do niej centrum handlowe powstałe w latach 1969-1972, w centrum dzielnicy Montparnasse, na avenue du Maine 33 w Paryżu to obowiązkowa atrakcja turysty. Bilet wstępu gwarantuje Ci wjazd na  59 piętro wieży. Z otwartego przez cały rok, największego w Paryżu tarasu widokowego roztacza się najpiękniejsza panorama Paryża. W pogodne dni możesz podziwiać widoki o promieniu nawet do  40 km., a ustawione na tarasie teleskopy, pomagą dokładniej przyjrzeć się wybranym fragmentom Paryża prawie z lotu ptaka. Otrzymujesz bilet wstępu, wchodzisz do wieżowca Montparnasse, następnie najszybszą windą w Europie wjeżdżasz na taras widokowy i w ciągu dosłownie 38 sekund jesteś na szczycie Wieży Montparnasse.
Dzięki naszym biletom możesz szybko trafić na szczyt słynnej wieży w dzielnicy Montparnasse. Oszczędzaj swój czas i nie czekaj w kolejkach do kas.
Montparnasse to 210 - metrowa wieża, która jest jednym z symboli Paryża i głównym budynkiem dawnej dzielnicy artystów. Chociaż wieżowiec Montparnasse jest mocno krytykowany z powodu braku harmonii z otoczeniem, odwiedza go tyle samo gości, co wieżę Eiffla. W sklepiku z pamiątkami można zaopatrzyć się w najróżniejsze suweniry czy kartki pocztowe, które można wysłać do najbliższych, ze specjalnym stemplem pocztowym "Tour Montparnasse".

 

Bilet wstepu do Muzeum Grévin

W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu. Z biletem wstępu wchodzisz do Muzeum figur woskowych Grevin i podziwiasz perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, która pozwoli na uniknięcie kolejek do Muzeum.
Tylko w Grevin w Paryżu, prezydent  Nicolas Sarkozy stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Zakupiony bilet wstępu do galerii Grevin to gwarancja spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa.
Adres:
10, boulevard Montmartre
75009 Paris
Muzeum czynne:
-od poniedziałku do piątku: od 10:00 do 18:30
(ostatnie wejście o 17:30)
-sobota, niedziela, dni wolne od pracy i wakacje szkolne:
od 10:00 do 19:00 (ostatnie wejście 18h00)
 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019