Paryż, Elegancja Francja - Kod : F_BLED

Nasza oferta

Cena zawiera :

- Kolacje na Wiezy Eiffel (godz. 18h30)
- Rejs po Sekwanie
- Spektakl w kabarecie Lido (od ndz do czw.)
Uwaga!
Lido w pt. i sb jest mozliwe za doplata 45 EUR/ 1 os. 

Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)

Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

Paryż, Elegancja Francja, prawdziwy Paryski wieczór!

Bilety na rejs po Sekwanie są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Kolacja i spektakl w ustalonym wcześniej terminie.

Kolacja na Wieży Eiffel - 18h30
Na pierwszym piętrze, odwiedzanej każdego roku przez ok. 6 mln. turystów Wieży Eiffla, mieści się restauracja 58 Tour Eiffel, z widokiem na Paryż, do której zapraszamy Państwa na wyjątkową kolację . W tej najwyżej położonej restauracji w Paryżu serwuje się dania tradycyjnej kuchni francuskiej.
Menu Opera - serwowane w godzinach: 18:30-21:00, dla klientów indywidualnych, do 10 osób. Wybór dań na miejscu
 
Bilet wstępu na rejs po Sekwanie
Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.

Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.

Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00

 

Spektakl w kabarecie Lido

Kabaret Lido de Paris –  tutaj obejrzysz zapierający dech w piersiach spektakl! Późnym wieczorem, o godzinie 23:00 Lido podnosi kurtynę i rozpoczyna taneczną, szaloną rewię! Na scenie kabaretu pojawiają się piękne tancerki, wszechobecne są pióra, cekiny, falbanki i bielizna… Atmosfera kabaretu Lido cieszy każdego. To po prostu magia. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania. Wszystko musi olśniewać i zachwycać. Oglądając rewię w Lido de Paris poczujesz się jakbyś był w innej, barwniejszej rzeczywistości. Przedstawienia kabaretu Lido przygotowywane są w iście amerykańskim stylu z wielkim rozmachem przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki. Dodatkową atrakcją jest możliwość potańczenia na wspaniałym parkiecie przy akompaniamencie orkiestry kabaretu Lido.
W Lido odkryjesz, że mit Paryża - szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu - nie jest wyłącznie mitem, a faktem. W kabarecie Lido de Paris zobaczysz jak wygląda prawdziwy, nocny Paryż.
Lido zaprasza na taneczną rewię. To będzie szalony, paryski wieczór!
Obowiązkowe stroje wieczorowe, krawat dla panów.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Dzień w Paryżu - Kod: F_PBAL
Ekskluzywny dzien w Paryzu - Kod: F_TRIP

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015