Pakiet biletów do Paryskich parków rozrywki - Kod: F_AFMG

Nasza oferta

Cena zawiera :
Bilety wst
ępu do:
- Parku rozrywki Astérix

- Parku Francja w Miniaturze
- Muzeum figur woskowych Grevin
- Wieza widokowa Montparnasse

Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)

 
Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

Pakiet biletów do Paryskich parków rozrywki - Kod: F_AFMG

Park Asterix, Francja w Miniaturze, Wieża Montparnasse i Grévin

Bilety na wieżę Montparnasse, do muzeum figur woskowych Grevin, do Parków Asterix i Francji w Miniaturze są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 

Bilet wstępu do parku rozrywki Asterix 

Park rozrywki i park wodny w Paryżu - to również kraina historii Francji na wesoło, przedstawiona przez sympatycznych Gallów - Obeliksa i Asterixa. Karuzele, super spływy na tratwach, pokazy delfinów i uchatek, to niektóre z atrakcji wodnych uwielbianych przez gości. Park składa się z 7 krain tematycznych oferujących różnorodne atrakcje: Z Galami przez wieki - główna atrakcja to Transdemonium czyli dom strachów i Oxygenarium - spływ na gumowej tratwie. Z Galami i Grekami - polecamy Tonnerre de Zeus czyli wjazd na wysokość 30 m na górę Olimp z prędkością 80 km/godz. wśród grzmotów Zeusa. Z Galami i Wikingami - zapierające dech w piersiach atrakcje. Goudurix - górska kolejka o długości trasy 950 metrów i wysokości 36,5 metra i L’Escadrile des As - rodzaj huśtawki na skrzydłach mini samolocików. Polecamy zjazd kolejką La Trace du Hurra, jedną z najatrakcyjniejszych wysokościowych kolejek w tym parku i wodny zjazd Menhir Express w drewnianych łodziach kończący się „kąpielą” w basenie.
 
Bilet wstępu na Wieżę widokową Montparnasse
Podczas zwiedzania Paryża, do programu turystycznego koniecznie dołącz bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu. Nowoczesna budowla i należące do niej centrum handlowe powstałe w latach 1969-1972, w centrum dzielnicy Montparnasse, na avenue du Maine 33 w Paryżu to obowiązkowa atrakcja turysty. Bilet wstępu gwarantuje Ci wjazd na  59 piętro wieży. Z otwartego przez cały rok, największego w Paryżu tarasu widokowego roztacza się najpiękniejsza panorama Paryża.

Bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin

W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu. Z biletem wstępu wchodzisz do Muzeum figur woskowych Grevin i podziwiasz perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, która pozwoli na uniknięcie kolejek do Muzeum.
Tylko w Grevin w Paryżu, prezydent  Nicolas Sarkozy stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Zakupiony bilet wstępu do galerii Grevin to gwarancja spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa.
Adres:
10, boulevard Montmartre
75009 Paris
Muzeum czynne:
-od poniedziałku do piątku: od 10:00 do 18:30
(ostatnie wejście o 17:30)
-sobota, niedziela, dni wolne od pracy i wakacje szkolne:
od 10:00 do 19:00 (ostatnie wejście 18h00)

 

Bilet wstępu do Francji w Miniaturze

Park Francja w Miniaturze to sposób na podróż po całej Francji w ciągu paru godzin. Wśród 140 miniatur najbardziej znanych miejsc i budowli Francji, na powierzchni ok. 5 hektarów kształtem przypominającym Francję, eksponowane są takie obiekty jak: Wieża Eiffela, Luwr, Wersal, katedry, opactwa, zamki, kolej TGV i wiele innych. W położonym obok pawilonie, w oświetlonych gablotach, zaaranżowano scenki z życia codziennego, obrzędy i wnętrza z różnych stron świata. Wśród rozrywkowych atrakcji dla dzieci znajdziemy: 9 m. zjeżdżalnię, karuzele, wieżę obserwacyjną, ściankę wspinaczkową i wiele innych. Posiłek można spożyć w jednej z dwóch restauracji. Wszystko to w sielankowej scenerii.

                                                                                     
Informacje:
- realizacja pakietu codziennie od połowy lutego do pierwszych dni listopada

- realizacja programu: własnym transportem lub samochodem

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019