Wycieczki z dojazdem własnym. Wycieczka na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub wycieczka do parków rozrywki w Paryżu - Disneyland i Asterix. Śpimy w hotelach Disneya.

Strona główna > Wycieczki z dojazdem własnym. Wycieczka na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub wycieczka do parków rozrywki w Paryżu - Disneyland i Asterix. Śpimy w hotelach Disneya.

PARYSKIE RENDEZ-VOUS!
Randez-vous z Paryżem to zapowiedź udanego spotkania, niezapomnianych wrażeń i mnóstwa wspaniałych atrakcji. Paryż to wyjątkowe miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć. Spotkanie z Paryżem najlepiej dobrze zaplanować, żeby w trakcie wycieczki dotrzeć do wielu miejsc w Paryżu i zobaczyć wszystkie atrakcje, jakie oferuje stolica Francji.
Proponujemy super uniwersalną ofertę wycieczek do Paryża z dojazdem własnym samochodem lub wykupionym przez siebie biletem lotniczym. Do Paryża zapraszamy na wycieczki od 4 do 8 dni. Każdy dzień paryskiego randez-vous będzie udany, jednak im więcej czasu mamy w Paryżu tym więcej można zobaczyć i doświadczyć.
W Paryżu zapewniamy noclegi w podparyskich hotelach lub w centrum. Realizujemy transfery samochodowe z każdego paryskiego lotniska. Już w trakcie przejazdu z lotniska proponujemy objazdową Panoramę Paryża z audio guide. Na miejscu oferujemy szereg ciekawych wycieczek: city tour z przewodnikiem po Paryżu, audio guide na zwiedzanie Luwru, Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur.
Wycieczki do parków rozrywki w Paryżu trwają również od 4 do 8 dni. Zapewniamy noclegi w podparyskich hotelach i realizujemy transfery z każdego paryskiego lotniska. W trakcie wycieczki organizujemy transfery do parków rozrywki w Paryżu. W cenę oferty wliczone są także bilety wstępu do Parku Disneyland, Asterix, Francja w Miniaturze i Aquaboulevard.

Rezerwacja on-line:

LAST MINUTE DO PARYŻA - WYCIECZKI DO DISNEYLANDU, ASTERIXA, FRANCJI W MINIATURZE

podroż do Paryża, Disneylandu i Asterixa z dojazdem własnym - Disneyland już od 25 euro, Asterix od 15 euro - zobacz


3 dni, weekend w Disneyland Paris, wylot Warszawa, Kraków - zobacz
3 dni, weekend w parku Francja w Minaturze, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
4 dni, samolotem do Disneylandu, wylot Warszawa, Gdańsk - zobacz
4 dni, samolotem do Asterixa i Disneylandu, wylot Wrocław, Poznań - zobacz
5 dni, samolotem do Disneya i Parku Asterixa w Paryżu, wylot Wrocław, Poznań - zobacz
5 dni, samolotem do paryskiego Disneylandu, Asterixa, i...wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk - zobacz
6 dni, tydzień z Disneyem (dwa parki!) i Asterixem, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
6 dni, tydzień z Disneylandem, Asterixem i...wylot Warszawa, Kraków, Katowice - zobacz
8 dni, dużo atrakcji - Disneyland i wiele innych, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań - zobacz

LAST MINUTE SAMOLOTEM DO PARYŻA - ZWIEDZANIE

3 dni, weekend w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków - Luwr, rejs po Sekwanie, przewodnik - zobacz
3 dni, weekend w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, Wersal, audioprzewodniki - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Warszawa, Gdańska - Luwr, Notre Dame, Montmartr, audioprzewodniki - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Wrocław, Poznań - Luwr, rejs po Sekwanie, przewodnik - zobacz
4 dni, podróż do Paryża, wylot Kraków, Katowice - przewodnik Montmart, audioprzewodniki - zobacz
5 dni, podróż do Paryża, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk - Luwr, Wersal, obiad na Eiffel - zobacz
5 dni, podróż do Paryża, wylot Wrocław, Poznań - Luwr, rejs po Sekwanie, obiad na Eiffel - zobacz
6 dni, tydzień w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, rejs po Sekwanie, obiad na Eiffel - zobacz
6 dni, tydzień w Paryżu, wylot Warszawa, Kraków, Katowice - Luwr, Wersal, obiad na Eiffel - zobacz
8 dni w Paryżu, dużo atrakcji, wylot Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań - zobacz

Tanio na Sylwestra do Paryża
 
Na początku grudnia, kiedy to do końca roku zostaje już tak niewiele czasu, przed każdym z nas pojawia się pytanie jak spędzić zabawę Sylwestrową, gdzie najlepiej rozpocząć Nowy Rok? Wybrać imprezę zorganizowaną, bal sylwestrowy czy może zostać w domu i spędzić ten czas w kameralnym gronie rodziny? A może… W tym roku postawić na coś wyjątkowego, szalonego, z całą pewnością udanego i przywitać Nowy Rok 2016 w Paryżu? Proponujemy wyjazd sylwestrowy do francuskiej stolicy i szampańską zabawę. Niezapomnianym doświadczeniem jest także Noc Sylwestrowa 2015 roku na ulicach Paryża, na Polach Elizejskich i Marsowych, wśród turystów różnych narodowości i z całego świata. Zapraszamy na wspólną zabawę sylwestrową i przywitanie 2016 Roku w blasku fajerwerków pod więżą Eiffel’a lub na Champs-Elysées Tak rozpoczęty Nowy Rok jest zapowiedzią udanego całego 2016 roku. Ponieważ do Nocy Sylwestrowej zostało już tak niewiele czasu zachęcamy do szybkich decyzji i rozpoczęcia Karnawału razem z nami w Paryżu. Zapraszamy Sylwestrowo! na tani Sylwester w Paryżu, przy czym hotele na Sylwestra wybraliśmy w centrum Paryża
Sylwester w Paryżu wszystko wliczone
 
Sylwestrowy City break w Paryżu, na cztery dni Sylwester w Paryżu lub jeszcze dłużej pięciodniowa wycieczka sylwestrowa do Paryża z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Wrocławia lub Katowic. Pobyt w Paryżu właśnie na Sylwestra ma najlepsze opinie wśród naszych turystów. Nasze lotnicze wycieczka na Sylwestra do Paryża zawiera : obiad i wstęp na wieżę Eiffla, no i oczywiście, przelot samolotem do Paryża, transfery samochodowe z i na lotnisko, hotel trzygwiazdkowy w centrum Paryża, wszystkie atrakcje wymienione w programie : wyjazd do Wersalu, wstęp do Luwru, bilet na statek, wyżywienie w Paryżu, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje w sympatycznych paryskich self-service - wielki bufet : jesz co chcesz.. Wszystko wliczone w cenę: Super Sylwester w Paryżu Opis zabawy sylwestrowej w Paryżu: kolacja i zabawa do rana u stóp Łuku Triumfalnego i PólElizejskich. Wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu we wspanialej atmosferze. Potem Night Club "Duplex ", aby świętować Nowy Rok do białego rana. Oto menu sylwestrowego bufetu.Przystawki: Ciepłe grzanki z Foie Gras; Piramida wędzonego łososia z Norwegii; Owoce morza we kremie adwokatowym z kolendrą. Dania Główne: Szlachetny drób w sosie z smardzami; Przegrzebki z szafranem i świeże warzywa; Cielęcina w sosie Périgueux. Desery: Czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami; Asortyment Francuskich wypieków; Kaskada pysznych deserów.Wino bez ograniczeń. Animacje podczas kolacji: Orientalna Tancerka – Wiolinista – Iluzjonista.
Hotel i przelot na Sylwestera
 
Szukasz hotelu na Sylwestra w Paryżu...? Interesuje Cię zakwaterowanie w centrum miasta, a może lepiej zatrzymać się na obrzeżach Paryża, w bardziej zacisznym miejscu z łatwym i szybkim dostępem do środków komunikacji miejskiej w Paryżu takich jak kolej RER czy metro? Dajemy do wyboru hotele w Paryżu od skromnego standardu turystycznego, po luksusowe paryskie hotele o wysokim standardzie. Zarezerwowałeś już hotel, co dalej? Coś trzeba zobaczyć, coś trzeba zwiedzić. Oto nasza oferta biletu do Disneylandu na wieczór sylwestrowy. Sprawdź ceny naszych pakietów, porównaj nas na forum z innymi, a dowiesz się, że u nas najciekawiej, najtaniej i solidnie.
Tanio na Sylwestra do Disneylandu
 
Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, transfer do i z Disneylandu, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas Sylwestra w Paryżu lub w Disneylandzie . Kupując pakiety biletów a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zwiedzać Paryż na własną rękę. Sylwestra możesz spędzić na Polach Elizejskich lub w Disneylandzie.
Sylwester w Disneylandzie wszystko wliczone
 
Przywitaj Nowy Rok w Disneylandzie! Szampan dla dwóch osób w prezencie. Czyż nie wspaniale byłoby powitać Nowy Rok 2015 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi? W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada, zakończona największym pokazem ogni sztucznych, a bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój. Noworoczne szaleństwo będzie trwało aż pierwszej rano 2015 roku. Wylot z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Poznania na Sylwestra w Disneyland Paris.Wszystko wliczone: bilet do Disneylandu, przelot zakwaterowanie w hotelu, transfery z i na lotnisko, opieka przewodnika, bilety wstępu i komunikacji miejskiej w Paryżu.
Muzea Paryża w pakiecie taniej
 
Dwudniowa karta muzealna z pewnością ułatwi zwiedzanie muzeów.Szczególnie atrakcyjna cenowo będzie dla osób nastawionych na zwiedzanie w ciągu dwóch dni paru paryskich muzeów.Dodaliśmy do pakietu z karta nasz autorski audio guide po Luwrze, Katedrze Notre Dame i Brazylijce na Montmartrze
Rejsy po Sekwanie w Paryżu w pakiecie
 
Kto jest w Paryżu prawie obowiązkowo musi zaliczyć tak jak Luwr przejażdżkę statkiem po Sekwanie w Paryżu.Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Naszymi pakietami dajemy pomysł na indywidualna zwiedzanie Paryża.
Wieża Eiffel pakiety biletów wstępu
 
Jak zarezerwować wjazd na wieżę Eiffla - najlepiej z nami polskim biurem podroży Lekier - France. Wizytę na wieży umili nam obiad, który rezerwujemy razem z biletem. Dobra restauracja na wieży,niezapomniane widoki, na cały Paryż.Do pakietu lunch na wieży Eiffla wliczone są do wyboru Luwr,przejażdżka statkiem, kabaret Lido lub pobyt w Disneyland
Masz hotel i przelot zobacz bilety wstępu w Paryżu i transfery z lotnisk paryskich.
 
Zapraszamy na super promocje biletów wstępu do muzeów, najatrakcyjniejszych, miejsc w Paryzu. Bilet na wjazd na wieżę Eiffela,spektakl w kabarecie paryskim lub bilet Luwru z audio przewodnikiem w języku polskim znajdziecie tylko u nas w Lekier France polskim biurze w Paryżu.Do biletów w pakiecie dodaliśmy po dobrych cenach transfery z lotnisk Roissy Charles de Gaulle i Beauvais.
Pakiety zwiedzania z przewodnikiem. Wycieczki po Paryżu bez hotelu i przelotu.
 
Polskie biuro Lekier - France jest specjalistą od organizowania czasu turysty w Paryżu - od rana do nocy.Oto co należy obowiązkowo zwiedzić lub zobaczyć w Paryżu. Najważniejszy Luwr,radzimy spędzić nie więcej niż 3 godziny tyle trwa nasz komentarz audio przewodnika, oczywiście po polsku. Wieża Eiffla to tez obowiązkowy obiekt,a może wieża Montparnasse, bo to właśnie z niej widok jest na Eiffla.Od wieży to już dwa kroki na nabrzeżne Sekwany, żeby popłynąć statkiem.A na szampański wieczór przygotowaliśmy najlepszy kabaret paryski Lido de Paris.
Wycieczki do Paryża bez przelotów z dojazdem własnym. Zapewniamy hotel, przewodnika i bilety.
 
Każdy dzień w Paryżu to zawsze magiczny, romantyczny i niezapomniany czas! Z nami pobyt w Paryżu będzie dodatkowo interesujący i pełen ciekawych propozycji. Mamy wiele propozycji z przelotem, ale te są z dojazdem własnym do Paryża. Możecie przyjechać do Paryża samochodem, pociągiem TGV lub przylecieć do Paryża samolotem z dowolnego kraju. Polskie biuro podroży we Francji zaprasza Polonię i wszystkich mówiących po polsku do Paryża. Zapewniamy niedrogie hotele w centrum Paryża. Jeżeli potrzebny jest odbiór z lotniska w Paryżu, nie ma problemu, robimy transfery dla przylotów nie tylko z Polski, również z Londynu, Madrytu, Manchesteru czy z Berlina. Robimy transfery z dworców kolejowych w Paryżu. Przez nas pokazany Paryż zadziała na was jak magnez przyciągnie i oczaruje. Każdy dzień można spędzić w innej części stolicy Francji, w inny sposób, a mimo to po kilkudniowej wycieczce wciąż czuje się niedosyt. Paryż to stolica o wielu obliczach, położona nad malowniczą Sekwaną. Każda pora jest tu inna, lato i wiosna są ciepłe i wielobarwne, zima chłodniejsza ale równie urokliwa i wymarzona na wycieczkę. Czyż nie było by przyjemnie w piątek lub we wtorek pospacerować z uprzejmym przewodnikiem po Polach Elizejskich, a w sobotę wspiąć się na Wieżę Eiffela, Łuk Triumfalny lub zatrzymać na Moście Aleksandra i podziwiać spokojną Sekwanę. Podczas wycieczki w Paryżu codziennie zobaczymy coś innego. Zaplanujemy wizytę w Luwrze i na wieży Eiffel, a następnie zaoferujemy jedzenie w restauracji na wzgórzu Montmartre, aby przy lampce dobrego wina móc podzielić się wrażeniami z obejrzanych wcześniej miejsc. Zadbamy o atrakcje na każdy dzień wycieczki w Paryżu. Proponujemy codzienne zwiedzanie zabytków Paryża, ale znajdujemy też czas na rozrywkę i relaks. Francuska kuchnia jest znana na całym świecie z wyjątkowego smaku, dlatego podczas zwiedzania Paryża koniecznie wejdziemy do małego bistro lub restauracji.
Wycieczki do Disneylandu i Asterixa bez przelotów, z dojazdem własnym. Zapewniamy hotel i bilety.
 
Wycieczki z własnym dojazdem do Paryża i parków rozrywki takich jak Disneyland czy Asterix. Możecie przyjechać samochodem do Disneya lub przylecieć samolotem z dowolnego kraju. Polskie biuro podroży we Francji zaprasza polonie w całym świecie do Paryża i do Disneylandu. Zapewniamy hotele niedrogie na przedmieściach Paryża, w centrum Paryża lub na terenie Disneylandu. Bilety do parków rozrywki - Asterixa i Disneylandu są wliczone w cenę wycieczki. Jeżeli potrzebny jest odbiór z lotniska w Paryżu, nie ma problemu, robimy transfery dla przylotów nie tylko z Polski, również z Londynu, Madrytu, Manchesteru czy z Berlina. Robimy transfery z dworców kolejowych w Paryżu. Dajemy doskonale rady na temat Disneylandu i Asterixa. Gdzie zjeść najlepiej w parkach rozrywki w Paryżu? Jakie są najciekawsze atrakcje? Piszemy również o kosztach parkingu w Disneyland i Asterixa. W nasze wycieczki łączą zabawę w parkach rozrywki ze zwiedzaniem Paryża. Mieszkamy wówczas w centrum Paryża w dzielnicy Montmartre, z przewodnikiem robimy wycieczki po Paryżu, a wieża Eiffel jest wliczona w cenę wycieczki.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019