Paryż za grosik, wycieczka autokarowa

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 noclegi w Paryżu w hotelu 2*lub 3*
  • 3 kontynentalne śniadania, pokoje 2os. z łazienką, TV
  • praca miejscowego przewodnika
  • bilety wstępu do Luwru, Wersalu i na rejs po Sekwanie
  • samochodowa Panorama Paryża, audio przewodnik po polsku
  • przejazd autokarem pod opieką polskiego pilota na trasie
  • ubezpieczenie KL, NNW, BP-TU AXA

Paryż za grosik - sześciodniowa, autokarowa wycieczka do Paryża . Bilety wstępów sa wliczone w cene zgodnie z programem wycieczki
PG
Dzień 1 - wycieczki do Paryża

Wyjazd z Polski. Nocny przejazd.

Dzień 2 - wycieczki do Paryża
Do Paryża przyjedziemy około południa. Aby wprowadzić się w wyjątkowy klimat Paryża, proponujemy autokarowy objazd połączony z Panoramą miasta. Trasa panoramicznej wycieczki prowadzi drogą Napoleona od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie do Placu Concorde. Przejeżdżamy obok Pałacu Sprawiedliwości, obok Conciergerie i gmachu paryskiej Opery Garnier. Podczas City Tour Paryż docieramy również do Pałacu Inwalidów, Placu Trocadero i wieży Eiffel. W trakcie samochodowej panoramy miasta robimy przystanki w pobliżu najważniejszych obiektów turystycznych. Zatrzymujemy się,  aby lepiej przyjrzeć się francuskim zabytkom i zrobić zdjęcia.  Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 3 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. Zwiedzanie Paryża rozpoczniemy od spaceru po eleganckim Paryżu z przewodnikiem. Przewodnik pokaże stylowe i atrakcyjne miejsca i popularne ulice w Paryżu. Zaprowadzi również do złoconego budynku Opery Garnier i do pachnącego muzeum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu, a następnie wstąpimy do muzeum figur woskowych Grevin, gdzie zobaczymy słynne postaci ze świata polityki, sportu, muzyki. Dla chętnych nocny spektakl w kabarecie Lido. Nocleg.

Dzień 4 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. La Cité i Św. Ludwika. Do najbardziej znanych obiektów na wyspie należą trzy średniowieczne budynki: Katedra Notre Dame, Święta Kaplica, słynne paryskie więzienie a także Pałac Sprawiedliwości.  Następnie zwiedzimy muzeum Luwr. Po południu zwiedzimy dzielnicę  Montmartre, którą niegdyś urozmaicało 30 wiatraków, a dziś nazywany jest przez Paryżan La Butte. Wejść tam trzeba ponad 130 m w górę, aby podziwiać bazylikę Sacré Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Zobaczymy kościół Św. Piotra i dojdziemy do Placu du Tertre, który jest dzisiaj rodzajem malarskiej giełdy na wolnym powietrzu. Sprzedaje się tu obrazy i szkice, a także powstające na zamówienie portrety i karykatury. Zaplanowaliśmy również na dziś rejs  po Sekwanie i spacer w okolicy Wieży Eiffla. Nocleg.

Dzień 5 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dziś udamy się do Wersalu, dawnej siedziby francuskich Ludwików, a także naszej polskiej królowej Marii Leszczyńskiej. Został wzniesiony na polecenie Ludwika XIII w małej wiosce na południowy zachód od Paryża.  Pałac w Wersalu to jedna z najznakomitszych budowli klasycyzmu barokowego, która była inspiracją dla architektów i artystów późniejszych lat. Wyjazd do Polski późnym popołudniem. Nocny przejazd.

Dzień 6 - wycieczki do Paryża
Powrót do kraju. Przekroczenie granicy rano.


Dodatkowo płatne pakiety do zakupienia w Polsce w złotych lub u przewodnika w euro:
 
1. Bilet wstępu do Disneylandu z transferami w obie strony. Cena 377 zł/os dla dzieci i dorosłych. Dzieci do 3 lat płacą za transfer 117 zł/os
2. Dwie kolacje w restauracji self-service (danie główne, przystawka lub deser.Napoje nie są wliczone w cenę). Cena: 127 zł/os.
3. Bilet wstępu do Muzeum Figur Woskowych Grevin - 70 zł/os.
4. Spektakl z lampką szampana w kabarecie Lido (23h00). Spektakl trwa około 1h30min. Cena: 477 zł/os – (w cenie transfer powrotny z kabaretu do hotelu). Zalecany strój wizytowy.


Uwaga:
W przypadku grup mniejszych niż 30 osób transport może odbywać się komfortowym autokarem  linii rejsowej Sindbad z pilotem na trasie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, co do dnia i godziny, ale gwarantujemy zrealizowanie wszystkich świadczeń zawartych w cenie. Zakwaterowanie w hotelach z sieci np. Ibis, Kyriad, Premiere Classe,  Appart City na bliskich przedmieściach Paryża. Program realizowany jest samochodem lub miejscową komunikacją (metro, RER).
 

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015