Transfer z i na lotnisko CDG + wycieczka po Paryżu

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 2 godzinna panorama samochodem po Paryżu
  • transfer lotnisko - hotel w Paryzu - lotnisko (Roissy Charles de Gaulle lub Orly)
  • wypożyczamy audio-guida

Transfer z i na lotnisko CDG + wycieczka po Paryżu: kod F_TR_ROO
2 godzinny objazd samochodem po Paryżu. Transfer lotnisko - hotel w Paryzu- lotnisko (Roissy Charles de Gaulle lub Orly) Wypożyczamy audioguida.
Z lotniska Roissy Charles de Gaulle lub Orly odbierze Państwa przedstawiciel naszego biura, który wykonywać będzie transfer. Proponujemy 2 godzinny samochodowy program zwiedzania Paryża. Z okien samochodu zobaczymy: Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Plac Concorde, Pałac Inwalidów, Most Aleksandra, Plac Trocadero, wieżę Eiffela, plac Vendome, ulicę Rivoli, wyspę La Cité, katedrę Notre Dame, Pont Neuf, Luwr i muzeum d’Orsay. Na zakończenie przejedziemy obok kościoła św. Magdaleny i dalej Wielkimi Bulwarami w okolice Opery Garnier. Stąd udamy się do hotelu w Paryżu lub na jego przedmieściach.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019