Transfer: hotel - Park Disneyland - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do Parku Disneyland w obie strony
  • odbiór z hotelu
  • przewozy grupowe autokarami i indywidualne
  • polskojęzyczni kierowcy

Transfer: hotel - Park Disneyland - hotel  kod: TR_DIS  
Samochodowy transfer na wycieczkę do Parku Disneyland w obie strony - odbiór z hotelu i transport z powrotem do hotelu po zakończeniu zabawy. Realizujemy przewozy grupowe autokarami i mini busami bądź indywidualne transfery wynajętym autem. Kursy transportowe wykonują polskojęzyczni kierowcy.
Na wycieczkę do Parku Disneyland zapewniamy samochodowy transfer w obie strony komforotymi pojazdami. Wczesnym porankiem polskojęzyczny kierowca zgłasza się po turystów w hotelach i odwozi do krainy Disneyland. Organizowane są transfery grupowe autokarami i mini busami bądź transport indywidualny wynajętym autem z polskojęzycznym przewoźnikiem. Po zakończeniu wycieczki kierowcy przewożą z powrotem do hotelu w Paryżu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Disneyland Paris to największa, czynna przez cały rok bajkowa kraina Europy. Park stanowi rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bawić się można w 2 parkach tematycznych: Disneyland Park oraz Walt Disney Studios. Dodatkowo Park podzielony jest na odrębne krainy tematyczne, w których każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Przed wyjazdem istnieje możliwość zamówienia biletów wstępu, które upoważniają do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku (poza posiłkami). Na najbardziej oblegane miejsca warto pobrać bezpłatne bilety Fast Pass – dostępne w bramkach na terenie Parku. Na każdym bilecie Fast Pass dotyczącym danej atrakcji podany jest czas skorzystania z niej. Pozwala to na ułożenie optymalnego planu pobytu w parku. Wyjazd z hotelu – g. 9:00 Powrót – późne godziny popołudniowe

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer: hotel - Park Astérix - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019