Spektakl w kabarecie Moulin Rouge

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • spektakl w kabarecie Moulin Rouge w Paryżu o godzinie 23:00
  • pół butelki szampana na osobę

Spektakl w kabarecie Moulin Rouge: F_MR1
Kabaret Moulin Rouge to symbol nocnego życia w Paryżu. Położony w dzielnicy czerwonych latarni niedaleko Montmartre w Paryżu, znany jest z wielkiej, czerwonej imitacji młyna na dachu. Przyjdź do Moulin Rouge w Paryżu i obejrzyj niesamowite show w wykonaniu przepięknych tancerek paryskiego kabaretu. Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a podczas przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris.
Spektakl w kabarecie Moulin Rouge rozpoczyna się o godzinie 23:00. O tej porze w kabarecie na chwilę gasną światła, tworzy się odpowiedni nastrój i powoli rozbrzmiewają dźwięki kabaretowej muzyki. Cisza jednak nie trwa długo, w ciągu kilku chwil kabaret Moulin Rouge przeistacza się  w barwną, pełną radości i szaleństwa rewię! Na scenie pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan... Rewia w Moulin Rouge w Paryżu to taniec w wykonaniu przepięknych, skąpo ubranych tancerek. Artystki często prezentują się, topless ozdobione wyłącznie biżuterią lub barwnymi piórami. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku. Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“.
Wymagany strój wieczorowy, dla panów obowiązkowo krawat. Mo
żna za dopłata wybrać rewie w kabarecie Moulin Rouge o godzinie 21:00.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019