Sanktuaria Maryjne – 9 dni - kod:SMS

Nasza oferta

W cenie: - 8 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 8 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie Paryż - Fatima - opieka pilota - przewodnika zgodnie z programem Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

Sanktuaria Maryjne- 9 dni Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od liczby osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1. Przylot do Paryża. Transfer z lotniska. Wyspa la Cite. Katedra Notre -Dame, Pałac Królewski, Św. Kaplica. Dzielnica Łacińska, Sorbona, Pantheon, Ogród i Pałac Luksemburski. Wieczorem fakultatywnie Wieża Eiffela i rejs po Sekwanie. Kolacja. Nocleg. Dzień 2. Śniadanie. Kaplica św. Medalika na rue Bac, w której Matka Boska ukazała się św. Katarzynie Laboure. Cmentarz Pere Lachaise, a następnie Wielkie Bulwary i Opera Garnier. Muzeum Perfum – Fragonard. Kolacja. Nocleg. Dzień 3. Śniadanie. Wyjazd nad Loarę. Zwiedzimy zamki: Chambord, pałacyk Clos - Luce, zamek Chenonceau. Kolacja. Nocleg. Dzień 4. Śniadanie. Wyjazd do Lourdes przez Rocamadour. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjne. Kolacja. Wyjazd do Lourdes.Nocleg. Dzień 5. Śniadanie. Sanktuarium Marii Panny, Bazylika Różańcowa, Bazylika Piusa X oraz kościół Św. Bernadety. Kolacja. Nocleg. Dzień 6. Śniadanie. Wyjazd do Salamanki. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Po śniadaniu udamy się do Fatim. Kolacja. Nocleg. Dzień 8. Po śniadaniu modlitwa przy grobach św. Hiacynty i św. Franciszka. Kolacja. Nocleg. Dzień 9. Po śniadaniu udamy się na lotnisko. Wylot do kraju.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015