Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin (taryfa dzienna) - kod: TR_5D

Nasza oferta

W cenie: Aby ułatwić podróżowanie i zwiedzanie Paryża w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 5 godzin. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca. Wybierz datę transferu.

Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin po Paryżu. Na wycieczkę po Paryżu lub jego bliskich peryferiach (do ok 30 km) wynajmujemy pojazdy turystyczne z kierowcą do dyspozycji. W odpowiedzi na zapotrzebowanie turystów oferujemy różne rodzaje pojazdów: komfortowe autokary, minibusy oraz samochody osobowe. W przypadku bardzo dużych grup możliwe jest zamówienie autokarów z większą liczbą miejsc. Nasza stała propozycja to: Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób Wypożyczamy auta wraz z kierowcami, którzy będą służyć swoim doświadczeniem. Doskonale znają francuskie drogi, dlatego w trakcie podróżowania po Paryżu są niezastąpieni. Nasi przewoźnicy posługują się językiem polskim, ułatwi to komunikację. Kierowcy chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania pasażerów co z pewnością umili trasę wycieczki w Paryżu i podróż do wybranego miejsca. Realizujemy transport o każdej porze - istnieje możliwość przewozu również późnymi godzinami wieczornymi. Zapewniamy komfort i preferencyjne warunki wynajmu aut. Zamówiony samochód podstawiany jest pod hotel lub w umówione wcześniej miejsce. W Paryżu zachęcamy do podróżowania razem z nami.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019