Obiad w restauracji na Wieży Eiffela + Wersal z przewodnikiem

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • wstęp do Wersalu
  • 3 godziny z przewodnikiem
  • dla grup od 5 osób rezerwacja w Wersalu
  • wjazd na I poziom wieży Eiffela - obiad 3 dania + napoje w restauracji na wieży Eiffela serwowany w godzinach 11:30 do 16:30
  • 2 bilety na przejazd kolejką RER 

    Menu dla grupy powyżej 9 osób na zapytanie - jednakowe menu dla całej grupy, które turyści muszą wybrać przy rezerwacji.
  •  Wejście do restauracji od strony Avenue Eiffel - północną odnogą wieży. Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia.

Obiad w restauracji na Wieży Eiffela + Wersal z przewodnikiem - kod: OWW2
Bilety do Wersalu są biletami otwartymi, ważne 6 miesięcy. Termin wycieczki z przewodnikiem i obiadu ustalany z klientem.
Zwiedzanie Wersalu i spacer po genialnie zaplanowanym ogrodach, pełnych rzeźb i fontann należy do szczególnej przyjemności, a studiowanie misternie wypracowanych ujęć perspektyw jest zajęciem na wiele godzin, dlatego proponujemy Państwu naszego przewodnika, z którym dojedziemy kolejką RER do Wersalu, a następnie po czterech godzinach wybierzemy się na wspaniały obiad w nietypowym miejscu, bo w restauracji 58 Tour Eiffel na pierwszym poziomie wieży Eiffela. Proponowana formuła Menu z trzech dań: Przystawka, danie główne i deser + napoje bezalkoholowe (o niskim procencie) lub jeden kieliszek wina oraz kawa z konsumpcją przy stoliku. Dania wybieramy przy kontuarze kuchni i w piknikowym koszyku zanosimy je do stolika wskazanego nam wcześniej przez hostessę. Rezerwacja akceptowana dla maksimum 10 osób wyłącznie w porze lanczu. Service non-stop od 11:30 do 16:30 (ostatnia rezerwacja ciepłego dania o 15:45). Zakupiony bilet ważny jest tylko na wskazany dzień i godzinę. Nie może być kopiowany, odsprzedawany, nie podlega zwrotowi lub wymianie. W przypadku zagubienia lub kradzieży, bilet nie podlega zwrotowi. Do zakupionego biletu, nie można wnosić żadnych roszczeń lub ubiegać się o odszkodowanie w przypadku zaistnienia siły wyższej lub zdarzenia losowego, które mogłyby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Istnieje możliwość całkowitego lub częściowego zamknięcia obiektu dla publiczności, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (mróz, wiatr, śnieg lub decyzje Władz publicznych. )

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

MENU

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019