Śladami św. Bernadety - 13 dni - kod:SB

Nasza oferta

W cenie: - 12 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 12 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem - opieka pilota - przewodnika zgodnie z programem Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

Śladami św. Bernadety Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1 Przylot do Paryża. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wieczorem Montmartre. Kolacja. Nocleg. Dzień 2. Śniadanie. Wyspa la Cite, Katedra Notre-Dame, Pałac Królewski, Św. Kaplica. Wieczorem Wieża Eiffel’a i rejs po Sekwanie. Kolacja. Nocleg. Dzień 3. Po śniadaniu udamy się na ulicę Bac, do kaplicy, w której Matka Boska ukazała się św. Katarzynie Laboure. Po południu zwiedzimy cmentarz Pere Lachaise i okolicę starej Opery paryskiej. Spacer po Wielkich Bulwarach, Muzeum Perfum – Fragonard. Kolacja. Nocleg. Dzień 4. Po śniadaniu wyjedziemy nad Loarę. Zwiedzimy zamek – Chambord, pałacyk Leonardo da Vinci Clos - Luce, zamek Chenonceau. Kolacja. Nocleg. Dzień 5. Po śniadaniu kontynuujemy zwiedzanie zamków wzdłuż Loary. Zwiedzimy Blois. Postój w Rocamadour - Sanktuarium Maryjnym. Zobaczymy kaplicę Notre Dame z figurką Czarnej Madonny oraz grobowiec św. Amadoura. Indywidualne nawiedzenie Sanktuarium w Lourdes. Kolacja. Nocleg. Dzień 6. Po śniadaniu Sanktuarium Marii Panny. Bazylika Różańcowa, podziemna Bazylika Piusa X oraz kościół Św. Bernadety. Odwiedzimy młyn de Boly, Grotę Objawień i źródło, z którego bije uzdrawiająca woda. Wieczorem nabożeństwo na Esplanadzie i procesja ze świecami. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Po śniadaniu fakultatywny wyjazd do Grot Betharram i do Mostu Hiszpańskiego. Kolacja. Nocleg. Dzień 8. Śniadanie. Po drodze do Avignon zwiedzanie Carcassonne. Kolacja. Nocleg. Dzień 9. Po śniadaniu Avignon. Następnie udamy się do La Salette, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Płaczącej Madonny. Wyjazd do Grenoble. Kolacja. Nocleg. Dzień 10. Śniadanie. Spacer po Grenoble. W Paray le Monial zwiedzimy kaplicę, gdzie Najświętsze Serce Jezusa ukazało się Świętej Małgorzacie Mary Alocoque. Kolacja. Nocleg. Dzień 11. Śniadanie. Dijon, a potem wizyta w gotyckiej katedrze Saint-Étienne. W Nevers zobaczymy ciało Świętej Bernadetty i zwiedzimy klasztor, gdzie spędziła ona ostatnie dni życia. Kolacja. Nocleg. Dzień 12. Śniadanie. Wyspa św. Ludwika i Dzielnica Łacińska. Zobaczymy Sorbonę, Pantheon, najstarszy kościół Paryża, Saint Germain des Prés. Kolacja. Nocleg. Dzień 13. Śniadanie. Transfer na lotnisko.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015