Śladami Dwóch Papieży – 11 dni - kod:SDP

Nasza oferta

W cenie: - 10 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 10 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie - opieka doświadczonego pilota - przewodnika Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Monachium.

Śladami Dwóch Papieży - 11 dni Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1. Przylot do Monachium. Z marszu zwiedzanie Freising, gdzie Joseph Ratzinger przyjął święcenia kapłańskie. Kolacja. Nocleg. Dzień 2. Śniadanie. Spacer po starówce Monachium od Karlsplatz poprzez katedrę, Marienplatz, ratusz i rezydencję królewskiego rodu Wittelsbachów. Nawiedzimy klasztor benedyktyński w Andechs. Poznamy tu historię Św. Jadwigi, patronki Polski. Kolacja. Nocleg. Dzień 3. Śniadanie. Kolejne miasto to Marktl am Inn, w którym 16.04.1927 roku urodził się obecny papież i został ochrzczony w kościele parafialnym św. Oswalda. W położonym niedaleko Altötting nawiedzimy Sanktuarium Czarnej Madonny. Kolacja. Nocleg. Dzień 4 Śniadanie. Dziś udamy się do Regensburga. Zwiedzanie miasta i domu rodziny Ratzingerów. Kolacja. Nocleg. Dzień 5. Po śniadaniu wyjazd do Pragi. Pierwsze kroki skierujemy do kościoła Matki Bożej Zwycięskiej na ul. Karmelitańskiej. Spotkamy się z Praskim Jesulatkiem. Kolacja. Wyjazd do Polski. Nocleg. Dzień 6. Po śniadaniu wyjazd do Wadowic, gdzie 18 maja 1920 roku urodził się Karol Wojtyła. Nawiedzimy kościół parafialny św.Piotra i Bazylikę Ofiarowania NMP. Zwiedzimy dom rodzinny Karola Wojtyły, który 16 października 1979 roku został papieżem Janem Pawłem II, pierwszym od 455 lat, który nie był Włochem. W Zakopanem pospacerujemy Krupówkami. Nawiedzimy kościółek MB Częstochowskiej oraz kościół Najświętszej Rodziny. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Śniadanie. Wyjazd do Wieliczki, gdzie zwiedzimy wpisaną na listę zabytków Unesco kopalnię soli kamiennej. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach nawiedzimy miejsce spoczynku św. Faustyny Kowalskiej. Kolacja. Nocleg. Dzień 8. Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa. Kolacja. Wyjazd do Miechowa do Bazyliki Grobu Bożego. Nocleg. Dzień 9. Śniadanie. Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze w Częstochowie. Modlitwa przed obrazem Czarnej Madonny. Zwiedzimy Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Muzea Klasztorne. Kolacja. Wyjazd do Warszawy. Nocleg. Dzień 10. Śniadanie. Zwiedzanie Warszawy. Plac Zamkowy, Stare Miasto. Kolacja. Nocleg. Dzień 11. Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Warszawy.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015