Śladami Dwóch Papieży – 11 dni - kod:SDP

Nasza oferta

W cenie: - 10 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 10 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie - opieka doświadczonego pilota - przewodnika Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Monachium.

Śladami Dwóch Papieży - 11 dni Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1. Przylot do Monachium. Z marszu zwiedzanie Freising, gdzie Joseph Ratzinger przyjął święcenia kapłańskie. Kolacja. Nocleg. Dzień 2. Śniadanie. Spacer po starówce Monachium od Karlsplatz poprzez katedrę, Marienplatz, ratusz i rezydencję królewskiego rodu Wittelsbachów. Nawiedzimy klasztor benedyktyński w Andechs. Poznamy tu historię Św. Jadwigi, patronki Polski. Kolacja. Nocleg. Dzień 3. Śniadanie. Kolejne miasto to Marktl am Inn, w którym 16.04.1927 roku urodził się obecny papież i został ochrzczony w kościele parafialnym św. Oswalda. W położonym niedaleko Altötting nawiedzimy Sanktuarium Czarnej Madonny. Kolacja. Nocleg. Dzień 4 Śniadanie. Dziś udamy się do Regensburga. Zwiedzanie miasta i domu rodziny Ratzingerów. Kolacja. Nocleg. Dzień 5. Po śniadaniu wyjazd do Pragi. Pierwsze kroki skierujemy do kościoła Matki Bożej Zwycięskiej na ul. Karmelitańskiej. Spotkamy się z Praskim Jesulatkiem. Kolacja. Wyjazd do Polski. Nocleg. Dzień 6. Po śniadaniu wyjazd do Wadowic, gdzie 18 maja 1920 roku urodził się Karol Wojtyła. Nawiedzimy kościół parafialny św.Piotra i Bazylikę Ofiarowania NMP. Zwiedzimy dom rodzinny Karola Wojtyły, który 16 października 1979 roku został papieżem Janem Pawłem II, pierwszym od 455 lat, który nie był Włochem. W Zakopanem pospacerujemy Krupówkami. Nawiedzimy kościółek MB Częstochowskiej oraz kościół Najświętszej Rodziny. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Śniadanie. Wyjazd do Wieliczki, gdzie zwiedzimy wpisaną na listę zabytków Unesco kopalnię soli kamiennej. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach nawiedzimy miejsce spoczynku św. Faustyny Kowalskiej. Kolacja. Nocleg. Dzień 8. Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa. Kolacja. Wyjazd do Miechowa do Bazyliki Grobu Bożego. Nocleg. Dzień 9. Śniadanie. Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze w Częstochowie. Modlitwa przed obrazem Czarnej Madonny. Zwiedzimy Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Muzea Klasztorne. Kolacja. Wyjazd do Warszawy. Nocleg. Dzień 10. Śniadanie. Zwiedzanie Warszawy. Plac Zamkowy, Stare Miasto. Kolacja. Nocleg. Dzień 11. Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Warszawy.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015