Panorama + kolacja na wieży Eiffela i Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na Wieże Eiffel
  • kolacja na Wieży Eiffel
  • objazdowa wycieczka po Paryżu
  • wieczorem kabaret Lido

Panorama + kolacja na wieży Eiffela i Lido - kod: WW3
Termin kolacji na Wieży i spektaklu ustalany z klientem. 

Transfer na kolację na 1 piętrze Wieży Eiffla oraz objazdowa wycieczka po Paryżu. W trakcie 3 godzinnej panoramicznej wycieczki zawozimy do najciekawszych miejsc w Paryżu. Wieczorem polskojęzyczny kierowca odwozi do kabaretu Lido na spektakl.
Oferta na udany dzień w Paryżu - samochodowa panorama miasta, następnie odpoczynek na I poziomie wieży Eiffela podczas smacznego posiłku w restauracji 58 Tour Eiffel. Tuż po kolacji odrobina rozrywki w paryskim kabarecie Lido. Do lokalu zawiozą autokarem lub samochodem polskojęzyczni kierowcy. Realizujemy przewozy grupowe i indywidualne, w zależności od ilości turystów. Wszystkie pojazdy spełniają standardy i wymogi niezbędne do przewozu pasażerów.
City Sightseeing Paris to wyjątkowa możliwość zobaczenia ciekawych zakątków stolicy. W trakcie transferu można wysłuchać interesujących opowieści o Paryżu. Panorama Paryża zajmie ok. 3 godziny, po wycieczce odwozimy na smaczny posiłek w wyjątkowym miejscu restauracji 58 Tour Eiffel (wejście do restauracji od strony Avenue Eiffel - północną odnogą wieży). Stąd można ponownie podziwiać Panoramę miasta – widok z balkonu wieży zachwyci każdego. Turystyczna przygoda zakończmy w kabarecie Lido oglądając jedno z wystawianych tam przedstawień. Kabaret zachwyca swoim repertuarem. Piękne tancerki, utalentowani artyści, muzyka, różnorodne kostiumy, pióra, cekiny, wielobarwność uczynią wieczór w Lido niezapomnianym przeżyciem.
Menu Opera - serwowane w godzinach: 18:30-21:00, dla klientów indywidualnych, do 10 osób. Wybór dań na miejscu Zakupiony bilet ważny jest tylko na wskazany dzień i godzinę. Nie może być kopiowany, odsprzedawany, nie podlega zwrotowi lub wymianie. W przypadku zagubienia lub kradzieży, bilet nie podlega zwrotowi. Do zakupionego biletu, nie można wnosić żadnych roszczeń lub ubiegać się o odszkodowanie w przypadku zaistnienia siły wyższej lub zdarzenia losowego, które mogłyby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Istnieje możliwość całkowitego lub częściowego zamknięcia obiektu dla publiczności, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (mróz, wiatr, śnieg lub decyzje Władz publicznych).

MENU 2014-2015

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015