Panorama + kolacja na wieży Eiffela i Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na Wieże Eiffel
  • kolacja na Wieży Eiffel
  • objazdowa wycieczka po Paryżu
  • wieczorem kabaret Lido

Panorama + kolacja na wieży Eiffela i Lido - kod: WW3
Termin kolacji na Wieży i spektaklu ustalany z klientem. 

Transfer na kolację na 1 piętrze Wieży Eiffla oraz objazdowa wycieczka po Paryżu. W trakcie 3 godzinnej panoramicznej wycieczki zawozimy do najciekawszych miejsc w Paryżu. Wieczorem polskojęzyczny kierowca odwozi do kabaretu Lido na spektakl.
Oferta na udany dzień w Paryżu - samochodowa panorama miasta, następnie odpoczynek na I poziomie wieży Eiffela podczas smacznego posiłku w restauracji 58 Tour Eiffel. Tuż po kolacji odrobina rozrywki w paryskim kabarecie Lido. Do lokalu zawiozą autokarem lub samochodem polskojęzyczni kierowcy. Realizujemy przewozy grupowe i indywidualne, w zależności od ilości turystów. Wszystkie pojazdy spełniają standardy i wymogi niezbędne do przewozu pasażerów.
City Sightseeing Paris to wyjątkowa możliwość zobaczenia ciekawych zakątków stolicy. W trakcie transferu można wysłuchać interesujących opowieści o Paryżu. Panorama Paryża zajmie ok. 3 godziny, po wycieczce odwozimy na smaczny posiłek w wyjątkowym miejscu restauracji 58 Tour Eiffel (wejście do restauracji od strony Avenue Eiffel - północną odnogą wieży). Stąd można ponownie podziwiać Panoramę miasta – widok z balkonu wieży zachwyci każdego. Turystyczna przygoda zakończmy w kabarecie Lido oglądając jedno z wystawianych tam przedstawień. Kabaret zachwyca swoim repertuarem. Piękne tancerki, utalentowani artyści, muzyka, różnorodne kostiumy, pióra, cekiny, wielobarwność uczynią wieczór w Lido niezapomnianym przeżyciem.
Menu Opera - serwowane w godzinach: 18:30-21:00, dla klientów indywidualnych, do 10 osób. Wybór dań na miejscu Zakupiony bilet ważny jest tylko na wskazany dzień i godzinę. Nie może być kopiowany, odsprzedawany, nie podlega zwrotowi lub wymianie. W przypadku zagubienia lub kradzieży, bilet nie podlega zwrotowi. Do zakupionego biletu, nie można wnosić żadnych roszczeń lub ubiegać się o odszkodowanie w przypadku zaistnienia siły wyższej lub zdarzenia losowego, które mogłyby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Istnieje możliwość całkowitego lub częściowego zamknięcia obiektu dla publiczności, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (mróz, wiatr, śnieg lub decyzje Władz publicznych).

MENU 2014-2015

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019