Luwr + obiad w Les Noces de Jeannette

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • wstęp do Luwru 
  • 3 godzinne zwiedzanie muzeum
  • licencjonowany tour guide
  • polskojęzyczny przewodnik
  • dojazd do Luwru paryskim Metropolitan (2 bilety)
  • po zwiedzaniu muzeum obiad w restauracji Les Noces de Jeannette
 
Realizacja: w środy, soboty; inne dni tygodnia za dopłatą
Osoby z Unii Europejckiej, poniżej 25 roku życia - bilet wstępu do muzeum gratis

Luwr + obiad w Les Noces de Jeannette - kod: ORL2
Bilety do Luwru są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
Termin wycieczki z przewodnikiem i obiadu ustalany z klientem.
Historia Luwru, największego na świecie, niemalże 800-letniego pałacu jest nieodłącznie związana z historią Francji. Wspaniała budowla, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. Na wycieczkę do muzeum Luwr w Paryżu zabierze polskojęzyczny przewodnik. Sama lokalizacja dodaje uroku zabytkowi. Muzeum położone jest w historycznym centrum Paryża, między prawym brzegiem Sekwany a ulicą Rivoli. Tour guide w Luwrze jest niezastąpiony. Opowie o historii muzeum, które istnieje od XII wieku i będzie do dyspozycji turystów w trakcie 3 godzinnego zwiedzania. Do Luwru dojeżdżamy metrem w Paryżu. Paryski Métropolitain to jedna z najstarszych na świecie kolej podziemna, działająca od 1900 r. Warto przejechać się paryskim metrem (w ofercie 2 bilety na przejazd). Po zwiedzaniu muzeum w Paryżu można będzie podzielić się wrażeniami i porozmawiać na temat obejrzanych eksponatów, dzieł sztuki w trakcie pysznego obiadu w restauracji Les Noces de Jeannette. Tuż przy Wielkich Bulwarach, dwa kroki od Opery Garnier, w salonach o ciepłych wnętrzach z początku XX wieku, zjeść można pyszny francuski obiad złożony z dań tradycyjnej kuchni francuskiej. W trakcie wycieczki po muzeum Luwr licencjonowani przewodnicy, z przyjemnością odpowiedzą na pytania i podzielą się ciekawymi historiami i anegdotami z życia Luwru. Każdy przyzna, że muzeum Luwr w Paryżu jest niezaprzeczalnym autorytetem sztuki. W skład kompleksu wchodzi 255 sal wystawowych gromadzących skarby światowej sztuki najwyższej wartości, jak np.: Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. Obecnie w skład zespołu pałacowo – muzealnego w Paryżu wchodzą dwie główne części: Stary Luwr – z czterema skrzydłami i Nowy Luwr, otaczający galeriami i pałacami „Place du Carrousel”, sięgający aż do pawilonu Tuileries. W połowie XIX w. na Placu Zgody wystawiono dwa pawilony: I' Orangerie i Jen de Paume. Dzisiaj pełni funkcję kulturalne i jest jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie.
Nasze menu Przystawka Omlet jajeczny z boczkiem (Quiche Lorraine). Danie główne Pieczeń wieprzowa w sosie grzybowym. Deser Ciasteczko czekoladowo gruszkowe. ¼ butelki wina.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019