Kolacja i spektakl w kabarecie Moulin Rouge

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • spektakl z kolacja w Moulin Rouge
  • pól butelki szampana na osobę 

Kolacja i spektakl w kabarecie Moulin Rouge: F_MR2
Ta noc należy do Kabaretu Moulin Rouge! Zamów atrakcyjny pakiet Paris by night – kolacja + spektakl, a to wszystko w jednym miejscu, w wyjątkowym La Moulin Rouge à Paris.
W paryskim kabarecie Moulin Rouge kolacja z szampanem rozpocznie się o godzinie 19:00. Szef kuchni zaserwuje dania tradycyjnej francuskiej kuchni. W kabarecie "Czerwony Młyn" w Paryżu podaje się wykwintne dania, do których goście mogą zamówić francuskie wina czy szampany. Kolacja z pewnością będzie smakowała, stanowi ona początek wyjątkowego wieczoru i poprzedza spektakularne show, jakim jest przedstawienie na scenie Moulin Rouge w Paryżu.
Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata. Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Po kolacji rozpoczyna się spektakl. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan... Rewia w Moulin Rouge w Paryżu to taniec w wykonaniu przepięknych, skąpo ubranych tancerek. Artystki często prezentują się, topless ozdobione wyłącznie biżuterią lub barwnymi piórami. Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku.
Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“.
 MENU MISTINGUETT
 Przystawki do wyboru:
Pasztet z kaczki „Montmartre”, owocowy Chutney
lub Krewetki „ Mistinguett” z przyprawami, Tatar z warzyw, Vinaigrette ziołowy
 Dania główne do wyboru:
Żółty kurczak „Frou Frou”, makaron z kremem grzybowym
lub Łosoś „Cabaret”, białe masełko Nantais, Ziemniaki po angielsku z pomidorami
 Desery do wyboru:
Tendresse owoce czerwone, Marshmallows owocowe, w sosie malinowym
lub Przysmaki „ Echiquer” w czekoladzie, Chrupiące Perły 1/2 butelki Szampana

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019