Paryz z przewodnikiem - 7 dni.

Nasza oferta

Cena  wycieczki z dojazdem własnym do Paryża zawiera:
- 6 noclegów w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryża
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Paryż historyczny”
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Montmartre"
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Wokół wieży Eiffla”
- opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- taksę klimatyczną w hotelu
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

HCITY7  Paryż z przewodnikiem, dla chętnych pakiet biletów wstępu z Mobilis - kartą metra i autobusów w Paryżu.
Oferty skierowane do turystów podróżujących do Paryża własnym transportem, własnym samochodem lub do tych, którzy zakupili na własną rękę bilety lotnicze lub bilety na autobus do Paryża. Proponujemy dodatkowo płatne transfery z lotniska lub dworca autobusowego, kolejowego do hotelu. Na miejscu zapewniamy hotel i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Oferujemy , również w dodatkowo płatnym pakiecie bilety wstępu i  kartę metra i autobusów po Paryżu. Zobaczyć Paryż choć raz – to marzenie każdego z nas dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na wycieczkę do Francji, do Paryża razem z nami.  Aby w pełni poznać Paryż i Francję, jej historię, mity, kulturę proponujemy usługi licencjonowanych przewodników. Piloci, wycieczek które organizujemy, to 100% zawodowcy, którzy swoimi opowieściami i wiedzą zachwycą turystów i zapewnią niesamowitą rozrywkę w trakcie zwiedzania. Historia Francji, pełna burzliwych wątków i interesujących faktów, zapisana jest w licznych zabytkach i budowlach. To właśnie dzięki nim Paryż  zyskał miano jednego z najpiękniejszych miast na świecie.  Magia miasta i każdego zakątka we Francji kryje się w majestatycznych gmachach, zabytkowych budynkach, pomnikach ale również w bulwarach, pięknych uliczkach, a także w każdej alejce otoczonej domami z balkonami i kolorowymi okiennicami. W te oraz wiele innych atrakcyjnych miejsc zaprowadzą nasi przewodnicy turystyczni. Zabierzemy turystów do najciekawszych dzielnic, oczekiwanych, klasycznych miejsc takich jak: Notre Dame i Sacre Coeur, Wieża Eiffla, Luwr. Zakwaterowanie w centrum Paryża. Najczęściej rezerwowanym hotelem jest trzygwiazdkowy hotel Ambassadeur zobacz stronę hotelu kliknij. Dobrze położony,blisko Montmartre i kabaretu Moulin Rouge  Na miejscu do dyspozycji są w pełni wyposażone pokoje z pełnym komfortem. Na terenie hotelu dostęp do sieci Wi-Fi. Śniadanie w formie bufetu. Dokładny opis hotelu znajdziesz tutaj kliknij. Podobną wycieczkę organizujemy w wersji wszystko wliczone - wycieczka samolot Paryż z 5 miast Polski, zobacz kliknij.
 
Dzień 1
Przybycie do hotelu. Dla rannych przyjazdów do hotelu w Paryżu złożenie bagaży w recepcji hotelowej. Zakwaterowanie odbywa się od godziny 14. Dla wieczornych przyjazdów do hotelu po godzinie 19. Spotkanie z przewodnikiem nastąpi w drugim dniu wycieczki rano. Będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu i zapozna nas z paryskim metrem. Najczęściej korzystamy (dodatkowo płatne w pakiecie) z biletu Mobilis jest to 24 godzinny bilet do wszystkich rodzai transportu miejskiego  w Paryżu (autobus, metro i tramwaj). Zobacz mapę metra w Paryżu kliknij. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Spacer wokół wieży Eiffla
(wliczony w cenę wycieczki), zaczyna się od placu Trocadero z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujecie się przez ogrody Trocadero do Placu Warszawy, koło którego znajduje się Pomnik Żołnierza Polskiego. Potem przez most Pont D’Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę. Po drodze przewodnik zapoznaje was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży, np. odnośnie jej rozmiarów, tego czy Eiffel naprawdę sam ją projektował i co znaczy, że wieża tańczy. .
Spacer zakończymy przy wieży Eiffel. Bilet na drugi poziom wieży Eiffel (opcja dodatkowo płatna) Z wcześniej przygotowaną przez nas imienną rezerwacją obiadu możesz spożyć  obiad na wieży Eiffela (opcja dodatkowo platna)  kliknij i zobacz jak to się odbywa , może stać się jedną z głównych atrakcji wyjazdu do Paryża. Restauracja 58 Tour Eiffel to nie tylko menu obejmujące wyborne dania kuchni francuskiej, ale też imponujący widok na panoramę miasta. W restauracji można wybierać potrawy bazujące na mięsach, rybach, czy owocach morza, a kelner chętnie pomoże wybrać do tego odpowiednie wino. Taki obiad to nie tylko niezapomniane doznania smakowe, ale też świetny sposób na poznanie kultury i słynącej na cały świat kuchni francuskiej.  
Spacerem, około 200 metrów  dojdziemy do przystani Bateaux Parisiens. Podczas rejsu po Sekwanie przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny. Bilet na rejs po Sekwanie (opcja dodatkowo płatna w pakiecie).
Na późny wieczór mamy propozycję kabaretu przy przy najbardziej reprezentacyjnej alei miasta avenue des Champs Elysees. Spektakl w kabarecie Lido (opcja - bilet na spektakl z lampka szampana plus transfer powrotny dodatkowo płatna) poczuj i zobacz fragment kliknij. Mit Paryża, jako szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu potwierdza Kabaret Lido de Paris, w którym zobaczysz zapierające dech w piersiach sceny artystyczne. Lido de Paris zaprasza na taneczną rewię. Bajecznie kolorowe przedstawienia łączą muzykę, śpiew i taniec. Nie zabraknie tutaj niczego. Każde przedstawienie hipnotyzuje widownie i wzbudza fale dreszczu oraz emocji. Przyjdź do kabaretu Lido w Paryżu i zachwycaj się rewią Bonheur w trakcie, której na scenie zobaczysz aż 70 artystów w tym słynne Bluebell Girls. Kabaret Lido w Paryżu to spektakularne przedstawienia, wystawne kostiumy, piękne tancerki i niesamowita atmosfera.Lido i Paryż, to przykład doskonałej symbiozy miasta z rozrywką. Nocleg.
 
Dzień 3
Śniadanie w hotelu.
Zapraszamy na zwiedzanie z przewodnikiem Paryża historycznego (wliczone w cenę wycieczki). Spacer wzdłuż Sekwany z przewodnikiem zobacz trasę kliknij, dostarczy nie tylko pięknych widoków, ale również wiedzy o sercu Paryża. Z całą pewnością można powiedzieć, że Sekwana dała życie Paryżowi, a dwie wyspy znajdujące się na niej są samym sercem miasta. Historia powstania Paryża wiąże się z najważniejszą rzeką Francji. Na jednej z jej dwóch wysp powstało miasto, założone przez celtycki klan Paryzjów. Nazwali je Lutecją, co znaczyło w ich języku “mieszkanie pośrodku wody”. Paryscy bukiniści. Wzdłuż nabrzeża Sekwany na odcinku ok. 3 km, pomiędzy mostem - pont Royal, a pont Sully rozciągają się małe zielone budki pełne książek. Od połowy XVI wieku sprzedają je paryscy bukiniści. Ich handel trwa siedem dni w tygodniu, niezależnie od pogody i świąt. 200 budek skrywa w sobie stare książki, mapy, stare pocztówki i płyty winylowe. Pont du Carrousel. Most łączący Ogrody Tuileries z lewym brzegiem Sekwany pochodzi z XIX wieku, za czasów panowania króla Ludwika Filipa. Pont des Arts. Następny most na Sekwanie to Pont des Arts, czyli Most Sztuki. Jest przeznaczony jedynie dla pieszych, a jego nazwa pochodzi od Dziedzińca Sztuki, czyli jednego z dziedzińców Luwru. Akademia Francuska. Utrzymany w stylu barokowo klasycystycznym budynek z niewielką kopułą projektu Louis Le Vau, mieści założoną w 1795 roku Akademię Francuską.  Pont Neuf - najstarszy dziś most na Sekwanie ma ponad 400 lat i co ciekawe nazywa się Pont Neuf, czyli Nowy Most. Conciergerie (wliczone w kartę muzealna opcja w pakiecie).  Na wyspie Ile de Cite wznosi się monumentalny budynek z czarnymi stożkowatymi daszkami. Jest to Conciergerie, średniowieczny budynek. Niegdyś była to siedziba konsjerża - królewskiego szambelana, który zarządzał dworem. Conciergerie jest najstarszym więzieniem Paryża, a także jednym z najlepiej zachowanych na świecie. Więziono tutaj Marię Antoninę. Sainte Chapelle (wliczone  w kartę muzealna opcja w pakiecie).  Z kartę muzealną.wrócić na wyspę Cite zobaczyć sprawiające ogromne wrażenie 1113 witraży w Świętej Kaplicy (Saint Chapelle).  
Katedra Notre Dame zwiedzimy z audio przewodnikiem po polsku zobacz fragment kliknij, przygotowanym przez nas (opcja dodatkowo płatna w pakiecie).  Katedra Najświętszej Marii Panny to, można powiedzieć, nie budowla, lecz osoba, która mówi o osiemset letniej historii miasta. Nie zapomnimy o miejscach szczególnie ważne dla Polaków. Na wyspie świętego Ludwika, na Quai de Béthune pod numerem 36 mieszkała do swojej śmierci Maria Curie Skłodowska. Przeprowadziła się tutaj po ujawnieniu przez brukową prasę jej historii miłosnej z profesorem fizyki Paul’em Langevin, wcześniejszym przyjacielem i współpracownikiem małżeństwa Curie. Pałac Lambert. Po upadku powstania listopadowego pałac na wyspie św. Ludwika, nazywany Pałacem Lambert, został kupiony przez księcia Adama Czartoryskiego. XVII-wieczny pałac stał się największym centrum politycznym, kulturalnym i socjalnym dla Polaków żyjących na obczyźnie.
Po południu zwiedzanie Luwru odbywa się z audio guide po polsku (wliczony  w kartę muzealna opcja w pakiecie), zobacz fragment naszego audio przewodnika kliknij. Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. 
Autobusem 72 z wyjątkowo piękną turystyczną dojedziesz trasa pod Łuk Triumfalny.
Proponujemy obiadokolacja trzydaniowa  w restauracji (opcja dodatkowo płatna) samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym. Osoby, które nie są zwolennikami długiego siedzenia przy stole, preferują dania tradycyjne i wolałyby przed konsumpcją zobaczyć wybrane menu, zapraszamy do restauracji samoobsługowych typu self-service. Są one bardzo popularne wśród naszych turystów ze względu na niewysokie ceny i różnorodność potraw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo restaurację Monte Carlo znajdującą się w 17- tej dzielnicy Paryża 2 kroki od Łuku Triumfalnego. Przykładowe trzydaniowe menu MONTE CARLO (przystawka, danie główne, deser) Przystawki (do wyboru): 1/2 awokado w sosie vinaigrette. Pasztet wiejski. Sałatka „ Monte Carlo” (szynka, ser, pomidory,kukurydza) Danie główne (do wyboru): Duszona wołowina z papryką . Panierowany kotlet z indyka w sosie grzybowym. Potrawka z kurczaka w musztardzie po staroświecku. Filet rybny „z rynku” w estragonie z ryżem Basmati .  Desery( do wyboru): Ciasto francuskie z gruszką Biały ser z jagodami Krem karmelowy Krem z białego sera z brzoskwiniami. 
Na placu Gwiazdy możesz podziwiać  panoramę Paryża na pola Elizejskie i nowoczesną dzielnice La Defence nazwana Manhattanem Paryża . Łuk Triumfalny powstał z inicjatywy Napoleona Bonaparte po zwycięskiej bitwie pod Austerlitz, jednej z najważniejszych bitew podczas wojen napoleońskich. Cesarz Francuzów pokonał w niej połączone armie austriacką i rosyjską. Od Łuku odchodzi dwanaście promieniście rozchodzących się bulwarów. Jest to dzieło urbanisty Barona Georgesa Haussmanna, który w połowie XIX wieku, za panowania Napoleona III, zburzył w Paryżu ponad 30 tysięcy budynków, tworząc sieć szerokich arterii i bulwarów. Napoleon III chciał przekształcić stolicę Francji, mającą jeszcze charakter średniowiecznego miasta, w nowoczesną metropolię. Tego zadania podjął się właśnie Baron Haussmann i przy nakładzie olbrzymich środków finansowych, wyburzył i przebudował w Paryżu kilka dzielnic. Tak powstała między innymi słynna Avenue des Champs-Elysees, czyli Aleja Pól Elizejskich. Nocleg.
 
Dzień 4
Śniadanie w hotelu.
Proponujemy trasę z wykorzystaniem karty muzealnej (dodatkowo płatne w pakiecie zwiedzania) zaczynając od Muzeum de l’Orangerie (Pomarańczarnia) zobacz muzeum kliknij. W sercu Paryża, w Jardin des Tuileries, pozwala zwiedzającym odkryć pod naturalnym światłem, duży ścienny mural Nymphéas Claude'a Moneta i 144 dzieła z kolekcji Walter-Guillaume (Renoir, Cézanne, Modigliani, Matisse, Picasso, Derain, Soutine ...). Blisko Oranzerii mieści się Muzeum d’Orsay zobacz muzeum kliknij. Jest to miejsce, którego nie wolno przegapić w czasie pobytu w Paryżu. Budynek powstał w 1900 roku, kiedy to został otwarty jako dworzec kolejowy. Dziennie obsługiwał ok. 200 pociągów. Dziś jest to muzeum sztuki, obejmujące dzieła sztuki impresjonistycznej i kryje w sobie jedne z najważniejszych dzieł sztuki. Można tu m. in. podziwiać “Śniadanie na trawie” Maneta.
Zapraszamy do muzeum Rodina zobacz fragment filmu kliknij i niezwykle urokliwego ogrodu, w którym eksponowane są rzeźby artysty. Najbardziej znanym dziełem Rodina jest Myśliciel. Muzeum czynne do godziny 17:45. Tylko 300 metrów od muzeum Rodina znajduje sie Pałac Inwalidów. Hotel des Invalides, czyli Pałacu Inwalidów zobacz fragment filmu kliknij. Znajdują się tam bogate zbiory broni i mundurów, a także makiety fortyfikacji. W muzeum znajduje się również wypchany koń Napoleona Wizyr. Zobaczymy tam miejsce złożenia prochów Napoleona - pod kopułą królewskiej kaplicy pod wezwaniem Św. Ludwika.  Spoczęły w sześciu trumnach, każda z nich zbudowana jest z innego materiału. Pierwsza, zewnętrzna jest z żelaza, kolejne to: mahoń, ołów, ponownie ołów, heban i drzewo dębowe. W ten sposób „opakowany” cesarz spoczął w sarkofagu wykonanym z porfiru czerwonego z Finlandii, umieszczonym na cokole z zielonego granitu z Wogezów. Muzeum czynne do godziny 19.
Obiadokolacja dwudaniowa w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym (opcja dodatkowo w płatna).
Wycieczkę zakończymy na wieży Montparnasse Wieża Montparnasse (opcja dodatkowo płatna w pakiecie) to 210 metrowy, zbudowany w latach 70 – tych wieżowiec biurowy, który obecnie jest jednym z symboli Paryża i głównym budynkiem dawnej dzielnicy artystów - Montparnasse. Wjedziemy na nią z przewodnikiem. Chociaż wieżowiec jest mocno krytykowany z powodu braku harmonii z otoczeniem, odwiedza go tyle samo gości, co wieżę Eiffel'a, liczy bowiem 56 pięter i ma najszybsze windy w Europie, które w ciągu 38 sekund dowożą turystów na jej szczyt. Z tarasu widokowego można podziwiać panoramę Paryża w obrębie aż 40 kilometrów. Jest to jedyne w Paryżu miejsce, z którego zobaczyć można w całości wieżę Eillel'a. W restauracji usytuowanej na ostatnim piętrze budynku, można zjeść doskonałą francuską kolację, podziwiając jednocześnie Paryż niemalże z lotu ptaka. Nocleg.  

Dzień 5
Śniadanie w hotelu. 
Spotkanie z przewodnikiem tematem wycieczki będzie Elegancki Paryż (wliczone w cenę wycieczki). W czasie naszego spaceru przyjrzymy się Operze Paryskiej i Comédie-Française, przejdziemy przez ulicę Pokoju i Plac Vendome aż do Placu Concorde - Zgody. Paryżowi zbytku i przepychu warto przyjrzeć się na  Bulwarach Hausmanna, wielkiego urbanisty drugiej połowy XIX wieku. Przewodnik pokaże stylowe i atrakcyjne lokalizacje, popularne ulice i dzielnice w Paryżu. Odwiedzimy pachnące muzeum perfum Fragonarda. Fragonard proponuje bogaty wybór pachnideł, mydeł, olejków i innych kosmetyków, a dzięki wizycie w muzeum poznasz fascynującą historię perfum. W trakcie 2 godzinnej wycieczki przejdziemy Wielkimi Bulwarami pełnymi sklepów i restauracji. Dla tym którym wystarczy czasu proponujemy bilety do  Grevin  (24 euro). W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu.  Spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa. W galerii wojskowej w Paryżu zobaczysz  zadziwiające sceny z różnych dziedzin życia, które ukazują przekrojowo historię Francji od czasów zamierzchłych do dziś. Można zajrzeć do typowej francuskiej restauracji, obejrzeć pokaz mody, wejść teatru, do studia malarskiego, do garderoby artystów, do miejsc obrazujących sceny najważniejsze w dziejach Francji i całego świata.
Obiadokolacja dwudaniowa w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym (opcja dodatkowo płatna).
Wycieczka do Wersalu. Wstęp do Pałacu Wersalskiego oraz transfer samochodowy lub metrem w obie strony pod opieką pilota (opcja dodatkowa płatna) . Czas spędzony w tej dawnej rezydencji królewskiej będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem – zarówno dla miłośników historii, sztuki, architektury, jak i dla tych, którzy po prostu lubią cieszyć oczy pięknymi widokami. Bogactwo i barokowy przepych Wersalu są znane na całym świecie i co roku przyciągają do siebie rzesze turystów. Zwiedzanie tej paryskiej siedziby Ludwika XIV (legendarnego Króla Słońce), obejmuje królewskie komnaty, apartamenty i sale balowe, o których w ciekawy sposób opowiada audio przewodnik dostępny w języku polskim. Najznakomitszą z nich jest tak zwana Galeria Zwierciadlana, zawdzięczają swoją nazwę znajdujących się w niej 357 lustrom, które tworzą niesamowite efekty wizualne. Zwiedzanie Pałacu Wersalskiego odbywa się z audio przewodnikiem po polsku.
Wieczorem zwiedzanie dzielnicy Montmartre z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki), zobacz jak przebiega wycieczka kliknij. Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. W śród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.
Kolacja w restauracji La Crémaillère 1900
(opcja dodatkowa płatna) w najwyższym punkcie Paryża, w sercu dzielnicy artystów Montmartre, na placu du Tertre. Przyjemną atmosferę zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque. Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir  Przystawki (do wyboru): sałatka Hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo)lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem lub zupa cebulowa lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne(do wyboru): Skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku Zapiekanka rybna w sosie z białym winem Domowy makaron z świeżą bazylią Deser (do wyboru): Bavarois - ciastko z musem malinowym Krem karmelowy (Crème Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku.
Dodatkowo proponujemy:
Spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna). Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata zobacz fragment kliknij Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan...  Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku. Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“. Hotel jest w pobliżu, na pieszo 15-20 minut od kabaretu. Nocleg. 

Dzień 6
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny lub skorzystanie z fakultatywnej wycieczki do Disneylandu. Proponujemy spędzenia całego dnia w jednym z parków Disneyland: Park Disneyland Paris lub Park Walt Disney Studios (opcja dodatkowo w płatna). Zapewniamy transfery z hotel do parku i z powrotem. Wspaniała zabawa oraz niezapomniane wrażenia dla najmłodszych, a także dla tych trochę starszych. Samochodowy transfer do hotelu około 21. Nocleg. 

Dzień 7
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu do godziny 11. Możliwe pozostawienie bagaży w recepcji hotelowej.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019