Dzień w Paryżu - Kod: F_PBAL

Nasza oferta

Cena zawiera :

- Transfer z lub na lotnisko Charles de Gaulle / ORLY
- Spektakl w kabarecie Lido (od ndz do czw o godz. 23h00). Doplata 50 EUR za godz. 21h00 lub dni tygodnia: pt, sob
- Bilet wstępu na rejs po Sekwanie
- Bilet wstępu do Luwru
- Audioguide do Luwru
- Bilet wstępu na wieżę Montparnasse
 

Uwaga! W przypadku transferow : - bilety i audio-guide dostarcza kierowca w dniu przylotu, obowiazkowy zwrot audio-guide w dniu wylotu.
 
Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

Bilety na rejs po Sekwanie, na wieżę Montparnasse i do Luwru są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Transfery i spektakl w ustalonym wcześniej terminie.

Transfer z lub na lotnisko CDG / ORLY

Z lotniska Roissy Charles de Gaulle lub Orly odbierze Państwa przedstawiciel naszego biura, który wykonywać będzie transfer. Proponujemy 2 godzinny samochodowy program zwiedzania Paryża (dodatkowo platne 100 EUR). Z okien samochodu zobaczymy: Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Plac Concorde, Pałac Inwalidów, Most Aleksandra, Plac Trocadero, wieżę Eiffela, plac Vendome, ulicę Rivoli, wyspę La Cité, katedrę Notre Dame, Pont Neuf, Luwr i muzeum d’Orsay. Na zakończenie przejedziemy obok kościoła św. Magdaleny i dalej Wielkimi Bulwarami w okolice Opery Garnier. Stąd udamy się do hotelu w Paryżu lub na jego przedmieściach.


Spektakl w kabarecie Lido de Paris
Tutaj obejrzysz zapierający dech w piersiach spektakl! Późnym wieczorem, o godzinie 23:00 Lido podnosi kurtynę i rozpoczyna taneczną, szaloną rewię! Na scenie kabaretu pojawiają się piękne tancerki, wszechobecne są pióra, cekiny, falbanki i bielizna… Atmosfera kabaretu Lido cieszy każdego. To po prostu magia. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania. Wszystko musi olśniewać i zachwycać. Oglądając rewię w Lido de Paris poczujesz się jakbyś był w innej, barwniejszej rzeczywistości. Przedstawienia kabaretu Lido przygotowywane są w iście amerykańskim stylu z wielkim rozmachem przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki. Dodatkową atrakcją jest możliwość potańczenia na wspaniałym parkiecie przy akompaniamencie orkiestry kabaretu Lido.
W Lido odkryjesz, że mit Paryża - szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu - nie jest wyłącznie mitem, a faktem. W kabarecie Lido de Paris zobaczysz jak wygląda prawdziwy, nocny Paryż.

Lido zaprasza na taneczną rewię. To będzie szalony, paryski wieczór!


Luwr z Audioguide

„Wielki Luwr”, jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Każdego roku, poprzez hale muzeum w Paryżu przechodzi około 9 mln turystów. Eksponaty z Luwru są uważane za narodowy skarb Francji. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, co pozwala uniknąć kolejek do muzeum. Zakupiony bilet wstępu umożliwia wielogodzinną wędrówkę po gmachu Luwru.
Informacje:
Dla osób z Unii Europejskiej do 25 lat włącznie - wstęp gratis, pod warunkiem okazania dokumentu ze zdjęciem i odebrania w specjalnej kasie bezpłatnej wejściówki do muzeum. Bezpłatny bilet nie upoważnia do wchodzenia bez kolejki.
Godziny otwarcia: Muzeum Luwr otwarte jest każdego dnia od 9:00 do 18:00, oprócz wtorków; Nocny do 21:45 w środy i piątki. Muzeum nieczynne: 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia Dla dzieci i młodzieży do lat 25 z Unii Europejskiej wstęp bezpłatny,

w zamian za bilety wstępu do Luwru oferujemy bilety do kina Paris Story

Turystom indywidualnym, ale także zorganizowanym grupom zwiedzającym Paryż wypożyczamy urządzenia audioguide w języku polskim. Nasze przewodniki zostały profesjonalnie opracowane i przygotowane tak, aby uatrakcyjnić zwiedzanie. Narratorami są głównie polscy aktorzy. Dzięki odpowiednim scenariuszom i wprowadzeniu odrobiny dramaturgii zwiedzanie z audioguidem jest bardziej atrakcyjne. Urządzenia przygotowane zostały na wycieczki do: muzeum Luwr, bazyliki Sacre Coeur i katedry Notre Dame. Dzięki audioguide City Tour Paris można dowiedzieć się wielu interesujących faktów o paryskich zabytkach. Do audio przewodników dołączamy mapy obiektów, co z pewnością usprawni zwiedzanie i podróż po Paryżu. Systemy audio przewodników pozwalają na komfortowe zwiedzanie i poruszanie się po Paryżu.
 
 

Bilet wstepu na rejs po Sekwanie

Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.

Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.
Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00


Bilet wstępu na wieżę widokową Montparnasse

Podczas zwiedzania Paryża, do programu turystycznego koniecznie dołącz bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu. Nowoczesna budowla i należące do niej centrum handlowe powstałe w latach 1969-1972, w centrum dzielnicy Montparnasse, na avenue du Maine 33 w Paryżu to obowiązkowa atrakcja turysty. Bilet wstępu gwarantuje Ci wjazd na  59 piętro wieży. Z otwartego przez cały rok, największego w Paryżu tarasu widokowego roztacza się najpiękniejsza panorama Paryża.
 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019